Thread: [Solved] Chomikuj.pl nie działa w JD
View Single Post
  #26  
Old 15.04.2012, 17:33
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Quote:
Originally Posted by RMK_99
Jak poinformować Developerów ?
Najczęściej plugin poprawiał pspzockerscene.
Proponuje wysłać mu prywatną wiadomość (PM) zawierającą opis błędu (możesz mi przesłać na PM co dokładnie ci dzieje, ja ci mogę pomóc sformułować treść PM do developera) + logi (tam będzie dokładniejszy opis błędu) + login/hasło oraz przykładowe linki - najlepiej żeby to były linki do czegoś większego niż 50 MB, do rzeczy, które sam chcesz ściągnąć (czyli jeśli test developera zmniejszy limit transferu to będziesz miał jeszcze tydzień na ściągnięcie bez pomniejszania limitu - czy to w jD czy to w przegądarce).
Jeśli poprawka będzie dostępna w repozytorium, a nie będzie dostępna przez update (poprawki publikowane są z reguły w odstępach tygodniowych) można będzie przetestować ją na 2 sposoby:
- ja mogę skomplikować źródło pluginu i wysłać ci poprawiony plik z instrukcją jak postępować z nim w wersji Stable/Nightly
- wersja jD2 pre-beta ma możliwość "ściągania" poprawek zaraz po ich zatwierdzeniu w repozytorium, więc wystarczy tę wersję zainstalować aby przetestować jak najszybciej poprawkę
(http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=37365 - zawiera link, gdzie można znaleźć install, po instrukcje instalacji wysłać proszę mi PM)

Quote:
Originally Posted by RMK_99
Informacje o koncie tzn ? login i hasło to dane poufne.
Zgadza się, dlatego tego typu informacje powinno się przesyłać wyłącznie do developerów i tylko oni mają do niej dostęp (stąd zgłoszenie albo bezpośrednio przez PM, pastebin - opisany w instrukcji czy wysłanie maila na support@). Niestety nie ma innej możliwości aby dodać/przetestować obsługę Premium jak jedynie uzyskać informacje od użytkowników... - developerzy nie otrzymują przecież kont od właścicieli serwisów...

Last edited by editestowy; 15.04.2012 at 17:38.
Reply With Quote