JD Community

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 10.12.2010, 18:48
broaro broaro is offline
Modem User

Default Pobieranie MP3 z YT

Pierwszy raz używam Jdownloader'a i chciałbym spytać czy to normalne. Ściągnąłem kilka plików w formacie MP3 używając Jdownloader'a i przy pobieraniu program ich rozmiar jako około 9MB ale po ściągnięciu pliki maja nie więcej niż 2mb, a ich bitrate to max 64 kbps. Tutaj nasuwa się moje pytanie czy to błąd programu czy JD zawsze tak ściąga?
Reply With Quote
Old 11.12.2010, 20:01
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Thou shalt not steal.

To chyba zależy od formatu w jakim autor zapisał go na YT oraz od ograniczeń formatu samego YT (http ://pl.wikipedia.org/wiki/YouTube) - więc raczej bym się super jakości nie spodziewał.
W twoim przypadku 9MB to wielkość pliku, ale w formacie jakim został zapisany na YT - jD
może je przekonwertować z formatu AAC to mp3, stąd wynikowy plik jest dużo mniejszy.
Reply With Quote
Old 11.12.2010, 22:55
broaro broaro is offline
Modem User

Do tej pory używałem programu "Free Youtube to Mp3 Converter" który działa na zasadzie że wkleja sie linki i wybiera do jakiej jakości mają być przekonwertowane. Ale zainteresowałem się JD ponieważ poprzedni program pobiera bardzo wolno w porównaniu do JD. Chciałem dodać że z jednym plikiem pobranym w JD wydarzyła się dziwna sytuacja otóż tamten kawałek trwający koło 3:40 zamienił się w 28:60. Gdy otworzyłem go w programie do obróbki okazało się że utwór trwa 3:40 a reszta to cisza. Oczywiście oryginalny plik na YT nie trwał tyle. Chyba musze pozostać przy swoim wolnym ale porządnym Free YT to MP3... Dzięki i pozdrawiam.
Reply With Quote
Old 13.02.2011, 13:21
Kilerek Kilerek is offline
Baby Loader

Powiem Ci coś ciekawego. Możesz zmienić format z birata 64 na 320, lub nawet na flac, a jakość się nie zwiększy, jeżeli na yt są pliki z bitratem 64, a twój program zapisuje je jako 320, to po prostu zwiększa ich rozmiar dodając coś do pliku, jednak jakość się nie poprawi.
Zobacz sobie program audacity weź nutkę z bitratem 64 i zapisz ją jako 320, to to samo...
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules