JD Community

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 15.04.2012, 22:05
Freeloader's Avatar
Freeloader Freeloader is offline
JDownloader Support (inactive)

o siteyle dene, yeni indrme sistemi hala entegre dilmedi sanırım. Dinamik verileri karıstıryorsun yine . Senin indirdigin sunucda bug vardı o düzeltildi. Verileri desteklemiyordu ya da problemliydi. Düzeltilmis olması lazım debridddi sanırım. Bu konu kilit bu baslık altında beta konusmayalaım ana konuda beta baslıgı var oradan devam edelim.
Reply With Quote
Old 15.04.2012, 22:08
mustafa mustafa is offline
JD Addict

Quote:
Originally Posted by Freeloader View Post
o siteyle dene, yeni indrme sistemi hala entegre dilmedi sanırım. Dinamik verileri karıstıryorsun yine . Senin indirdigin sunucda bug vardı o düzeltildi. Verileri desteklemiyordu ya da problemliydi. Düzeltilmis olması lazım debridddi sanırım. Bu konu kilit bu baslık altında beta konusmayalaım ana konuda beta baslıgı var oradan devam edelim.
hayır ya. O siteden bahsetmiyorum. Geçtim o siteyi. Bastım çöpe. kullanmıyorum artık orayı. Ben aynı IDM'deki gibi dinamik indirme olacak mı diye sordum? soruş amacım IDM sitili idi
Reply With Quote
Old 16.04.2012, 00:30
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

dinamik indirme diye parçalayarak indirmeden bahsediyorsan o özellik halen var (4 parçadan 2sini başka linkten devam etsin diyorsan o özellik eklendi mi bilmiyorum)
Reply With Quote
Old 16.04.2012, 00:32
JD Addict

Quote:
Originally Posted by maynak00 View Post
dinamik indirme diye parçalayarak indirmeden bahsediyorsan o özellik halen var (4 parçadan 2sini başka linkten devam etsin diyorsan o özellik eklendi mi bilmiyorum)
parçalayarak indirmesinden bahsediyorum. Fakat demek istediğim IDM tarzı dinamik indirme.
Reply With Quote
Old 16.04.2012, 01:12
Freeloader's Avatar

Demek istedigi veriyi canlı tutarak indirme . Hata takipcisinden takip edin ekip eklediginde 100de 100 bitmis olarak görürsünüz.
Reply With Quote
Old 16.04.2012, 01:17
JD Addict

Quote:
Demek istedigi veriyi canlı tutarak indirme . Hata takipcisinden takip edin ekip eklediginde 100de 100 bitmis olarak görürsünüz.
ya hata takipçisinde bilet ismini bulamadım. Linkini bi ara ekler misin oradan takip edeyim. Forumu araştırdım bulamadım.
Reply With Quote
Old 17.04.2012, 18:54
Freeloader's Avatar

Linki sana verdim degil mi sohbetten ? Mustafa ? Hatırlamıyorum ondan soruyorum ? Beni hep baska yerdeyken yakalıyorsun. Hep sana denk geliyor . Sonra atacagım linki oradan bakarsın
Reply With Quote
Old 17.04.2012, 18:58
JD Addict

Quote:
Linki sana verdim degil mi sohbetten ? Mustafa ? Hatırlamıyorum ondan soruyorum ? Beni hep baska yerdeyken yakalıyorsun. Hep sana denk geliyor . Sonra atacagım linki oradan bakarsın

Birkaç farklı yerden takip ediliyor demiştin. Hata takipçisinin linkini verdin, biletin linkini vermedin
Reply With Quote
Old 18.04.2012, 05:44
Freeloader's Avatar

http://svn.jdownloader.org/issues/1281 Jiazın orada da belirtigi gibi gelecek olan yeni indirme sistminin bir parcası.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules