JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 13.04.2012, 21:29
krzyh
Guest
 
Posts: n/a
Default Bezczynność komputera po ściągnieciu określonej ilośći danych.

Witam. Problem był już kiedyś na forum poruszony, jednak nie został rozwiązany. Otóż po ściągnięciu określonej ilości danych(przeważnie w okolicach 6-7gb) jdownloader "blokuje" jakiekolwiek czynności komputera(włącznie z połączeniem sieciowym) z wyjątkiem operowania w programie. Po krótce mówiąc, mogę działać wyłącznie w oknie programu(który nie ściąga gdyż nie ma połączenia z internetem), a po wyłączeniu programu komputer staje się bezużyteczny(nie można go nawet wyłączyć za pomocą funkcji "Wyłącz". Problem ten przewija się u mnie już od dłuższego czasu na większości serwisów z których pobieram(Turbobit, Netload, kiedyś Filesonic). Jedynym dotychczas wyjątkiem jest Mediafire.

Uprzejmie proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Pozdrawiam.
Reply With Quote
  #2  
Old 14.04.2012, 16:01
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,029
Default

Nie spotkałem się z takim problemem - podaj odnośnik do tematu to przyjrzę się.
Wygląda mi to raczej na problem z kartą sieciową - jakieś zawieszenia połączeń skoro komputer nie reaguje nawet po wyłączeniu - może jakieś nowsze sterowniki są dostępne...
Ewentualnie sprawdź czy jakiś proces (np. antywirus) nie obciąża masakrycznie procesora powodując, powodując zrywanie połączenia - miałem kiedyś przypadek u kumpla, że antywirus podczas rozpoczęcia skanowania tak obciążał dysk i procka, że komp tracił połączenie z siecią, praktycznie zamierał, bo brakowało mu zasobów...

--- 2012-05-17
Użytkownik nie odpowiedział - uważam sprawę za zamkniętą

Last edited by editestowy; 17.05.2012 at 08:49.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:46.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.