JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 27.10.2011, 22:48
wiciu0804
Guest
 
Posts: n/a
Default Problem z wtyczką "zamykanie systemu"

Witam,
To mój pierwszy post tak też witam wszystkich serdecznie:) Używam JD już jakiś czas (wspaniały program) jednak martwi mnie jedna opcja, która u mnie nie działa. Otóż - zamykanie/hibernowanie systemu. Po zakończeniu pobierania wyskakuje komunikat, że "Uwaga, Twój system jest w trakcie wyłączania", odliczanie dochodzi do końca i... no właśnie, nic się nie dzieje. Komunikat znika, ale system ani nie zostaje zahibernowany ani wyłączony. Gdy jednak klikne w czasie odliczania na "Ok" system zostaje normalnie wyłączony. Macie jakieś pomysły czym to może być spowodowane?

Pozdrawiam
Reply With Quote
  #2  
Old 28.10.2011, 09:10
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Zweryfikowałem działanie opcji Hibernate wersji Stabilnej 0.9.581 (wtyczka Zamykanie Systemu w wersji 9563, Windows XP/SP3) - działa poprawnie:
- w przypadku dojścia czasu do zera
- w przypadku naciśnięcia klawisza OK, system hibernowany jest "bez czekania" na upłynięcie czasu.

Używasz jD w wersji Stabilnej czy Nightly (w wersji Nightly wtyczka 12612 nie działa prawidłowo - system nie jest hibernowany po zakończeniu czasu)?
Zweryfikuj, czy posiadasz nanowszą wersję jD - jeśli nie wykonaj update.
Jaka wersja Javy, jaki system operacyjny?

Możesz spróbować dodatkowo włączyć opcję: "Wymuś zamykanie" i zweryfikować czy system zostanie zahibernowany po upłynięciu czasu.
Uwaga: system może zignorować sygnał zamknięcia/hibernacji jeśli w tle wykonuje się jakaś operacja np. update.
Reply With Quote
  #3  
Old 28.10.2011, 10:52
wiciu0804
Guest
 
Posts: n/a
Default

Witam,
Wszystko jasne - mam wersje nightly
"JDownloader -NIGHTLY- Build 13705
Java Vendor: Sun Microsystems Inc.
Java Version: 1.6.0_29"
System operacyjny - Windows 7 home edition 64bit
Wymuś zamykanie też zaznaczałem, jednak nic to nie dało. Dodam tylko, że używam wersji Nightly ze względu na to, że jest tam dodane konto premium obsługujące serwis "twojlimit.pl". Głównie przez niego pobieram i jest to dla mnie po prostu najwygodniejsze... Da się jakoś temu zaradzić? Zaraz spróbuję zrobić updaty i sprawdzę czy coś się zmieniło.
Edit
Po update'cie nic się niestety nie zmieniło. Zapewne jak napisał "editestowy" to wina wersji Nightly... Chyba będę musiał po prostu z tej opcji zrezygnować, gdyż pobieranie z w/w serwisu jest dla mnie priorytetowe... Chyba, że jest jakaś inna opcja?

Last edited by wiciu0804; 28.10.2011 at 11:12. Reason: Pojawiły się nowe informacje
Reply With Quote
  #4  
Old 28.10.2011, 12:08
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Bug w wersji Nightly jest znany:
http://board.jdownloader.org/showthr...light=shutdown
Na razie poprawki nie ma, develperzy pracują nad kompleksową modyfikacją przyszłej wersji, stąd w tej wersji poprawiane są głównie wtyczki/pluginy do serwisów hostingowych.

Niestety na chwilę obecną pozostaje czekać na kolejną wersję Nightly.
Reply With Quote
  #5  
Old 29.10.2011, 10:52
wiciu0804
Guest
 
Posts: n/a
Default

Dziękuję bardzo, teraz już wszystko jasne.
Pozdrawiam.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:20.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.