JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Go Back   JDownloader Community - Appwork GmbH > Pomoc w języku polskim > Wtyczki hostingu
Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 30.03.2014, 11:30
louis
Guest
 
Posts: n/a
Default Konto Premium z "Twojlimit" - problem z JD

Korzystałem do tej pory z JD, przy pobieraniu z "Twojlimit". Nigdy nie było idealnie, ale teraz to już program zupełnie siadł:

a) nie widzi konta premium - albo nie wyświetla go wcale, albo jako nieaktywne
b) po ręcznym dodaniu konta premium raz widzi je, raz nie
c) pobiera max. jeden plik zgodnie z kontem premium, potem wyłącza je pisząc "Brak połączenia z Internetem"

Reasumując: w normalny sposób, program w ogóle nie działa - nie chce pobierać plików poprzez premium, ewentualnie pobiera jeden i przy kolejnym automatycznie wyłącza konto. Co można zrobić w tej sytuacji?
Reply With Quote
  #2  
Old 30.03.2014, 18:41
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Wtyczka nie była modyfikowana od grudnia więc żadne zmiany po stronie wtyczki nie mogły wpłynąć na jej działanie.
W twoim raporcie brak podstawowych informacji:
- jaka wersja JD?
-- przykładowe linki
-- logi
1. zweryfikuj pobieranie w przeglądarce
2. zweryfikuj czy jakiś program nie blokuje/skanuje ruchu sieciowego generowanego przez JD - problemy jakie opisujesz mogą być powodowane utratą połączenia z serwisem - stąd wyłączanie konta
3. Zbierz logi i zamieść na jakimś darmowym serwisie (jeśli JD1) z PM do mnie lub wg wizarda w JD2,
Reply With Quote
  #3  
Old 30.03.2014, 21:21
louis
Guest
 
Posts: n/a
Default

Sytuacja jest dokładnie taka, jak opisano. JD nigdy wybitnie nie współpracował z "Twoim limitem" co nie jest moją opinią, ale faktem. Korzystam z tego programu wyłącznie z powodu jego wygody pobierania masowego, nic więcej. Zawsze było różnie, ale teraz zaś obsługa jest absurdalnie utrudniona. Odpowiadając na Twoje pytania:

1. JD: "stan developerski-nightly", taki jest pobrany z Twojegolimitu, ponieważ inny nie obsługuje tego serwisu. Kilkukrotnie pobierałem wersję, raz instalowałem aktualizację, innym razem nie: zawsze efekt był ten sam.
2. Przykładowych linków jest masa, np. **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
3. Czym mam zrobić ten log? Proszę o wskazanie, co Cię interesuje? Jakim programem to zrobić?

W przeglądarce nie ma problemów z pobieraniem (mam trzy różne przeglądarki); JD nie jest dodany do blokowania nigdzie - sprawdzone. Program "raz widzi, a raz nie"; ewentualnie zaś ręcznie można, ale po pobraniu jednego wyłącza.
Reply With Quote
  #4  
Old 30.03.2014, 23:39
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Wersja Nightly nie jest rozwijana od ponad 2 lat! Żadne poprawki w funkcjonalności dla tej wersji nie są/nie będą już wyposzczone.

ad. 1. Serwisy Multikonta są wspierane w JD2 więc w tej wersji należy zgłaszać ewentualne problemy
ad. 3 W JD2: Pomoc -> Utwórz Log i postępować wg wizarda.

Linki instalacyjne dla JD2 w mojej stopce.
Reply With Quote
  #5  
Old 31.03.2014, 15:45
louis
Guest
 
Posts: n/a
Default

Dziękuję za pomoc! Rozumiem zatem, że:

a) należy pobrać JD2 - z linku, który jest w Twojej stopce? To jest jasne, nie ma sprawy. Problem tylko w tym, czy jest w nim obsługa serwisu "Twojlimit"??
b) po pobraniu JD2 zrobię log; ale czy jest tam obsługa serwisu "Twojlimit" - bo to jest najważniejsze dla mnie? Nie ma sensu instalować programu, który nie obsłuży tego KONKRETNEGO serwisu. Czy w Twoim JD2 jest opcja "premium" dla "twojlimit"?
Reply With Quote
  #6  
Old 31.03.2014, 20:55
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default


Tak jak pisałem wcześniej, JD2 obsługuje serwisy typu MultiKonto.
Reply With Quote
  #7  
Old 31.03.2014, 23:26
louis
Guest
 
Posts: n/a
Default

Dziękuję za pomoc. Postaram się samodzielnie z tym działać, w razie dalszych problemów - zgłoszę się na forum. Aha, rozumiem, że nie ma Jd3? JD2 jest najnowszą, jedyną rozwijaną wersją, w której kolejne aktualizacje nie wyłączą premium dla serwisów tego rodzaju?
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:09.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.