View Single Post
Old 27.02.2011, 00:26
Freeloader
Guest

Soru

Quote:
virüs programım ve güvenlik duvarımdan java ve javaw dosyalarına gerekli izinleri verdiğim halde bağlantı kopmaları yaşıyorum ve sabit diske yazma yetkisi yok hataları alıyorum?
1. Premium üyelik kullanarak indirme yapıyorsanız JDownloader Maks bağlantı sayısını 2 yapın ve indirme listesindeki paketlere sağ tıklayıp sıfırlayın. Sıfırlama işlemini yaptıktan sonra indirme işlemini yeniden başlatın.

2. İnternet bağlantınız sağlıksız olabilir

3. Önemli: Eğer modeminiz yönlendirci(router) modem ise , Bu tip modemlerde genelde DHCP istmemcisi ayarı vardır. Modem ayarlarına girerek DHCP kira süresini arttırın ya da bilgisayarınıza sabit IP atayın

4. Başkası size çaktırmadan internet bağlantınızı kesiyor olabilir

Soru

Quote:
Tüm izinleri TAM OLARAK DOĞU verdiğimden %100 eminim ve hala sabit diske yazma yetkisi yok hatası alıyorum
JDownloader ayarlarından ayarlamış olduğunuz indirme dizini , işletim sisteminizde mevcut değil ya da sabit disk ayarlarınız dosya yazdırmaya kapalı. Önce JD ayarlarınızdan indirme yolunu kontrol edin ve yolun sisteminizde varolduğundan emin olun. Sabit diskinizin ayarlarından dosya yazdırma izinlerini verin.

Last edited by Freeloader; 17.10.2011 at 14:55.