View Single Post
Old 04.06.2011, 00:48
lelim
Guest

Quote:
Originally Posted by maynak00 View Post
@Freeloader
oron.com zaten ekli jacinfo.xml içerisinde.ama wupload.com girili değilmiş onu girdim.sorun çıkartmaz umarım

@lelim
C:\Program Files (x86)\Brotherhood Software\Captcha Brotherhood\captchas
klasörü için otomatik temizleme gelecek mi?resimlerin birikmesini

captchaSolver.exe.config dosyası içerisinde net 2.0 var olduğu halde neden 4.0 istiyor?:

account.txt içerisinde hesap bilgileri girili olduğu halde programın her açılışında bilgiler girili olmuyor.bu nedendir acaba?

captchaBrotherhoodConsole.exe.config dosyasında bu bilgiler.bu exe dosyası için net 2.0ın yeterli olduğunu mu gösteriyor?:
programa oto. güncelleme eklenecek mi?

...\jd\captcha\methods\captchaBrotherhood
klasörü için de güncelleme olacak mı
selam,
cvp geç oldu kusura bakmayın, iyileştirmelere devam ediyordum, son halini siteye koyup cevap vereyim dedim.

- jacinfo.xml e yeni site ekleyince dosyanın formatını bozmamaya dikkat etmek lazım, ayrıca JD yi de tekrar başlatmak lazım.

- JD nin plugini çalıştırıp çalıştırmadığı şöyle kontrol edilebilir: plugin klasöründen logfile.txt ile input.jpg yi silin. jd yi başlatın. captcha geldiğinde eğer JD captcha yı plugin e sorunsuz verebildiyse plugin klasöründe input.jpg ve logfile.txt oluşması lazım. oluşmuyorsa JD tarafındaki ayarlara bakmak lazım.

- C:\Program Files (x86)\Brotherhood Software\Captcha Brotherhood\captchas klasörünü şu an otomatik temizleme yok ama isterseniz sil silebilirsiniz, programın çalışmasını engellemez.

- eğer .net 2.0 bilgisayarda yüklüyse yeterli olması lazım. ama eğer hiç bir .net versiyonu yüklü değilse setup sizi direk microsoft un .net in son versiyonunun, yani 4.0 ın download sayfasına yönlendiriyor.

- hesap bilgilerini otomatik olarak account.txt den okuması lazım.

- plugin klasörü için ufak tefek iyileştirmeler yapıyorum ben aslında ama JD zaten plugin i kullanıcıya göstermeden çalıştırdığı için plugin ile ilgili bi ekran gözükmüyo.

*** Arkadaşlar programın iyileştirilebilecek bir hayli yönü olduğu için siz bir taraftan kullanırken ben de bir taraftan sürekli hata ayıklama, iyileştirme ve geliştirmeye devam ediyorum. o yüzden bir sorunla karşılaştığınızda lütfen siteden son versiyonu indirip kurup onunla tekrar deneyin. muhtemelen sorununuz çözülmüş olacaktır. olmazsa elimden geldiğince buralardayım. isteyen msn e de ekleyebilir hotmail adresimden, müsait oldukça ordan da destek vermeye çalışırım...
Reply With Quote