View Single Post
Old 07.06.2013, 16:09
dziadek
Guest

Quote:
Originally Posted by editestowy View Post
Jeśli serwis wykryje, że konto jest używane z kilku różnych IP (może tak się zdarzyć, jeśli sprzedawca sprzedał to samo konto kilku osobom) to wówczas może się pojawić okienko do wpisania kodów reCaptcha.
Na pewno masz racje, ale po rapidshare i filsonic, helshare nie wykupuje już na dłużej premium. Dlatego sam wysłałem ze swojej komórki sms jak miałem okres że dużo musiałem ściągać. Więc nie ma możliwości by ktoś miał jeszcze takie samo konto. Tamto mi sie kończy jutro. Postanowiłem na innego maila zarejestrować się i wykupić konto dla sprawdzenia(w końcu nie ma różnicy bo tylko ściągam), ale niestety dalej to samo( już przy 1 próbie wpisania) Nie możliwe bym chociaż jednej poprawnej próby nie miał przy wpisywaniu reCaptcha a było tego kilkadziesiąt. Za każdym razem po kilku s konto się odznacza i wyskakuje znowu do wpisywania. Internet mam z tp ale łącze się przez router Ar 701-u Asmaxa. Możliwe żeby mi on blokował coś? Mam JDownloader 0.9.581 z aktualizacjami a java też jest zaktualizowana do najnowszej. Odinstalować ale i poszukać oraz usunąć pozostałości i cclenerem przeczyścić rejestr? Sam już nie mam pomysłów. Może w javie jakieś opcje pozmieniać? (security mam na najniższym możliwym poziomie). Najgorsze że dzień prędzej działało, rano się zaspany nie skupiłem i dałem by usunęło czy zablokowało zagrożenie, tylko co to było to nie mam pojęcia, ale na pewno coś z jdownloaderem było związane.

Przy podobnej sytuacji radze najzwyczajniej w świecie zresetować router, wyłączyć z zasilania na chwile, bo samo resetowanie połączenia nie pomogło. Zresetowałem router na minute, po zaczytaniu już mogę dodać konto, w końcu

Last edited by dziadek; 07.06.2013 at 16:49.
Reply With Quote