Thread: [In progress] jd2 mavi ekran problemi
View Single Post
Old 23.12.2012, 01:13
mefaket
Guest

Quote:
Originally Posted by maynak00 View Post
ben de uzman değilim.bilgisayarcıda çalışmışlığım yok,buna dair eğitim de almadım.format en son iş. önce sistem korumasını açmanı istiyorum. ardından sırayla combofixi ve ardından pc log dosyasını oluşturup önüne getirdiğinde adwcleanerda temizle yapmanı istiyorum (bunlarda problem çıkarsa diye sistem geri yükleme(sistem koruma)yi açık tutmanı istiyorum.)

mavi ekranda yazan kodu görmem lazım. o olmadan hep ihtimaller üzerinden konuşuyorum.

@Freeloader notebook fanını hangi programla yönetebiliyoruz(benimki bazen kendiliğinden çalışmaya başlamıyor.ancak üfleyerek çalışmasını sağlayabiliyorum)(fan çalıışmayınca tahmin edersin notebook elektriği kesiyor)
Mavi ekran oldu siyah ekran, artık hiçbirşey yazmadan direkt olarak bilgisayar reboot ediyor.

Bu arada, kaspersky antivirüs programını koruma dışı tutarak önermiş olduğunuz gibi önce combofix programını çalıştırdım bazı programları sildiğini gördüm bilgisayar tekrar başlayıp log dosyasını oluşturduktan sonra ise adwcleaner programını çalıştırıp tarattım ve sil dedim bilgisayar reboot ettikten sonra o da log dosyası oluşturdu ve daha sonra kaspersky antivirüs programını tekrar korumasını aktif ettim, buraya kadar tamam ise bundan sonra aynı hatalar süregelirse veya düzelme olursa sizlere danışmaya devam ederim, teşekkürler.
Reply With Quote