View Single Post
Old 18.01.2012, 11:43
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

Quote:
Originally Posted by Freeloader View Post
güzel kıyaslama, biz bu info barı dergreeny programcı arkadaşım ile birlikte icat etmiştik ve o zaman ki görüşmelerimizden aklımda kalan şey teknik sebeplerden dolayı info barı küçültemeyiz demişti. Info bar aslında JDownloader da ki hız grafiği. Yansısı gibi düşünün. Yani eni küçültülemez gibime geliyor. Ancak sıfırdan harici bir grafiğin kodlanmasıyla olur bu küçültme işlemi ve dediğim gibi ekibin haberi var. Yeni yıl hediyeni aldın mı?
kodlama bilmediğimden işi bilenlerin söylediğine inanıyorum:thumbup:
hediyeyi aldım,teşekkürler,kurcalamaya başladım bile:popcorn::P:clap:

Quote:
Originally Posted by Freeloader View Post
-kişiselleştirilebilir kısayol tuşları? > Bununla ilgili birşey göremedim fakat hata takipçisinde bunun için bilet var sanırım.
hata takipçisinde varmı bilmiyorum ama sanırsam bu ingilizce bölümde konuşuluyordu.

adf.ly>protect-my-links.com>megauplaod.com,mediafire.com yönlendirmeli birkaç link örneği:
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

Last edited by maynak00; 18.01.2012 at 12:35.