View Single Post
  #2  
Old 01.03.2010, 08:38
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Quote:
Originally Posted by giker View Post

Posiadam program taki jak Hamachi. Daj on nam nowy adres IP przez który możemy sobie ściągać podczas gdy ściągamy se swojego IP tylko czy jD obsługuje go ? bo sprawdzałem chciałem ustawić ale się nie dało tylko ściągał mi jeden plik nadal. Czy ktoś może wie jak ustawić jD aby korzystał właśnie z Hamachi i ściągał poprzez nowy adres IP.
Co do Hamachi to nie wiem - nie używałem - jeśli to tworzy jakąś wirtualną sieć prywatną to może być problem, bo adresy zewnętrzne moga być zablokowane. Zobacz, czy po włączeniu się w sieć Hamachi - w przeglądarce da się otworzyć jakiś link np. z rapida albo innego serwisu. Jeśli zadziała, to jD również powinien zadziałać, bo działa on na zasadzie podobnej jak przeglądarka (czyli używa standardowego portu 80 do nawiązywania połączeń).

Quote:
Originally Posted by giker View Post
Druga sprawa jest taka iż mam połączenie lokalne i sieć bezprzewodowa całkowicie inne routery z innym adresem IP jeden połączony kablem a drugi router przez WiFi ale nadal też mi ściągał jeden plik. Czy ktoś może się w to bawił i jest w stanie pomoc ?
Nie bardzo rozumiem - masz 2 adresy lokalne czy 2 adresy zewnętrzne?
Jeśli 2 lokalne to zapewne na zewnątrz posiadasz 1 adres IP więc bez konta premium na większości serwerów hostujących nie ściągniesz więcej niż 1 plik na raz.
Reply With Quote