View Single Post
Old 21.08.2009, 19:21
enigma007
Guest

Quote:
Originally Posted by SedoRKinG View Post
Baştan kurdum herşey güzelde yeniden başlat çalışmıyor bende ayarları değiştirince yeniden başlat diyorum kapanıyo ama açılmıyor görev yöneticisinde açık kalıyor ama
Aynı sorun bir kerelik bende de olmuştu,jawaw.exe'leri sonlandır sonra simgeden aç düzelmesi gerekiyor.

Quote:
Originally Posted by bluemoon072 View Post
@enigma007

Bendeki jdownff eklentisi çalışmaya başladı.

**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

bu adresten deneyebilirsin.
Oh be aynı sorunu yaşayan birini bulmak güzel,hemen bakıyorum kardeşim dışarı çıkmıştım yeni gördüm mesajını.JD kendi kurmuyor dediğim gibi kuramadığı için kısa bir süre donuyor hatta.FFten kurunca da linkleri algılamıyor,senin eklentiye bakıyorum şimdi,teşekkürler.

Edit
Eklediğin dosyayı değiştirdim düzeldi,fakat 4x100 paketlerden 7.paketi eklediğimde ilk 2 partı eklemiş 3 ve 4'Ü almamış.Tam satır sonuna gelmiş imleç kaymıyor fakat açık linkleri sağ tık kopyala yapınca eklemeye devam ediyor,zaten başka çarede kalmıyor flashgot jd o şekilde takılınca kopyalamıyor sadece sağ tık kopyala çalışıyor.(Biraz karışık oldu ama sanırım anladın:biggrin:)

Last edited by enigma007; 21.08.2009 at 19:47.
Reply With Quote