View Single Post
Old 15.01.2012, 00:48
yahsa
Guest

Quote:
Originally Posted by Freeloader View Post
bot cözmüyor captchayı uygulanan yöntem cözüyor bot sadece verilen gorevleri yerine getirir captcha cozme islemi captcha cıktıgında devreye girer, onlarda captcha hizmeti kullanıyorlardır, recaptcha bir kere kırıldı eski havuz kullanıyordu o zaman siteler belkide eski recaptchayı kullanıyordur bahsettigin oyun. Yeni recaptchayı kullanıyorsa ve captcha asılabiliyorsa o zaman takas hizmetleriyle cozuluyordur. Yeni captcha kırılsa bile %90 basarı oranına ulasmadan JD'ye eklenmeyecektir.
oyunda catcha uygulaması yeni başladı, yenimi eskimi onu bilmiyorum.. eğer captcha girilmez ise kutu(oyunda ücretsiz hediyelerin verildiği) toplama işlemi yapamıyorsun yaklaşık on kutudan en az birinde girme zorunluluğu çıkıyor.. bot tada aynı şekilde çıktığı zaman kendisi giriyor ve yüzde 100 kırılıyor.. yalnız şuınu söyleyeyim captha botto çıkıyor ve kendileri giriyorlar herhalde ben kendi ekranımda captcha nın çıktığını görüyorum yaklaşık 20 saniye içinde çözülmüş oluyor ve kutu toplama işlemi devam ediyor...
Reply With Quote