View Single Post
Old 20.11.2011, 16:37
Freeloader
Guest

Quote:
Alıntı:
bunu bende iletmiştim sonra görüştük ve konuştuk ve bunun için bir buton ayarlamak zor olmamalı . Views menüsü istediğinizde gizlenebiliyor
bu soruma tam cevap değil.viewsi sağ sol üst alt gibi bir yere taşıyabiliyor muyuz?

Paket özelleştirici kullanışlı bir özellik fakat nedense ben kullanmayı öğrenemedim.wikiye veya foruma anlatım eklenecek mi?

Custom views çok güzel bir özellik.bilgilenmiş olduk.
Evet büyük ihtimalle eklenecek bu özellik. Paket özelleştirci o bildiğimiz eski özelleştirici değil. Kullanımı alışınca gayet basit ve çılgınca özellikleri olan bir eklenti. Evet wiki'ye eklenecek.

EDIT : custom views link yakalayıcı ayarlarından ayarlanıyor. Paket özelleştirci ile birlikte bütünleşince daha da bir güzel oluyor.

Quote:
Alıntı:
Dikkat edersen özelleştirlen dosyalarım Custom views da daha evvelden özelleştirmiş oldğum biçimde belirdi.
bu güzel olmuş ama youtube için halen ayarda birkaç eksik var.ing. bölümde belirttim ama halen tamamlanmadı heralde.MP4 için FLV için WEBM için en yüksek çözünürlüğü yakala gerisini esgeç.720p,1080p,original MP4 varsa FLVyi yakalama bile(opsiyonel olmalı tabi)(original: 1080pden yüksek çözünürlüklü videolar için geçerli ve çok nadir karşılaşıyorum)(paket özelleştirici kullanmadan yapılabilmeli)
Paket özelleştirici ve link yakalayıcı yeni filtreleme sistemine alıştığında bunu kolayca ayarlayabileceksin

Quote:
Quote:
Alıntı:
Birlikte aç var. Gönder menüsü nedir?
birlikte aç programa eklendi mi?gönder menüsü bildiğin sağ tıkla gönder menüsü.şu diske gönder,şu programa gönder(mesela mediainfo) gibi işlemler için(özelleştirilebilir bir menü)(%AppData%\Microsoft\Windows\SendTo\ ile düzenlenebilir)
bir de buna benzer; tamamlanmış ya da halen inmekte olan tek dosya linki üzerindeyken indirme dizinine git yerine dizindeki dosyaya gitse (IDMde bu: dizine git dediğinde dosyaya ulaştırıyor(seçili hale getiriyor))
birlikte aç zaten nightly sürümünde vardı, birlikte aç derken çalıştır demek istemiştim. birlikte aça ihtiyacımız yok. çalıştır yeterli olmalı. ok gönder menüsünü görüşürüm, eklenebilirse eklenir. IDMi hiç kullanmadım o özelliği incelemem lazım

Last edited by Freeloader; 22.11.2011 at 09:30. Reason: düzeltme
Reply With Quote