View Single Post
Old 06.11.2009, 16:36
buazen's Avatar
buazen buazen is offline
Ultra Loader

Quote:
Originally Posted by editestowy View Post
Jedyna roznica miedzy moja konfiguracja a konfiguracja buazna:
a) moj XP to wersja normalna od producenta, patchowana service packami + wszystkie aktualizacje - wersja buazna to tweakowana, trudno powiedziec co tam jest dodane/wylaczone w stosunku do normalnej wersji
b) ja mam Comodo Internet Security = firewall + antywirus, buazen ma jedynie Comodo Firewall - moze z CIS dziala z CF nie?

Cichy
I jeszcze jedna rzecz... zarowno CIS oraz KIS NIE wylaczaja zapory Windows - przy pierwszym uruchomieniu jDownloader trzeba bedzie dodac javaw.exe do jej wyjatkow (bedzie pytanie Zapory Windows)
- buazen mozesz sprawdzic, czy masz ja wlaczona i jesli tak, to czy javaw.exe byla dodana do wyjatkow?
Moze Zone Alarm ja wylacza i dlatego z nim dziala, natomiast Comodo nie wylacza i to ona blokuje (jD zaraz po 1 starcie jednym z watkow przeciez weryfikuje czy sa updejty, choc dziwne, bo i tak powinno sie rowniez pokazac, uruchamiane w innym watku okienko wyboru jezyka i katalogu do zapisywania).
jak juz wspominalem wczesniej NIE jest to wina systemu bo po odinstalowaniu CF , jD hula jak ta lala z full updatem itd. na tym samym zTweakowanym systemie !
a jednym z tweakow , defacto , ktore ty wybierasz w procesie instalacji, jest wylaczenie zapory windowsa,takze ja mam wylaczona od samego poczatku [ale w kazdym momencie moge ja wlaczyc tez]

ja jestem niemalze pewien ,ze problem jest w ustawieniach CF i tyle .

po odpaleniu jD z ZA , np.w zakladce ''rozszerzenia'' widnieje tylko ptaszek w checkboxie na ''ikona w zasobniku'' ,a nie tak jak wczesniej w 4 chyba...
Reply With Quote