View Single Post
  #10  
Old 06.06.2013, 22:22
dziadek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Witam

Chciałbym się podłączyć pod temat z problemem dodania konta premium ale tylko jednego. Nie mogę dodać turbobit.net Za każdym razem po kilku sekundach wyskakuje okienko do wpisania wyrazów tych że nie jestem botem, tych co wyskakują by pobrać za free plik jak się nie ma premium. Z przeglądarki mogę się na premium zalogować i ściągać. Program mam aktualny, wszystkie możliwe aktualizacje. Java tak samo. Przeinstalowałem już JD i Jave, ale nic.Nie mam antywirusa by mi coś blokował chyba że wbudowane w windowsie, ale zapora wyłączona, w opcjach internetowych wszystkie zabezpieczenia dałem na niski poziom więc nie mam pojęcia. Dodam że wczoraj ściągałem normalnie, dzisiaj już nie. Rano się obudziłem i wyłączając komputer była jakaś informacja o zagrożonym pliku i raczej dałem usuń, coś kojarzę że pisało m.in. jdownloader, ale sądziłem że chodziło o cracka w programie który właśnie ściągnął mi się przez noc. Jedynie co mogło mi zablokować, co spowodowało wyświetlenie tej informacji był windows defender ale teraz mam wyłącony a dalej nie moge dodać konta.
Teraz coś mnie wzięło i spojrzałem an dziennik zdarzeń i z kilku ostatnich prób wkleję niżej informacje:

------------------------ Thread: 90 -----------------------
90 06.06.13 21:17:42 - INFO [java_downloader] -> processing login captcha...
90 06.06.13 21:17:42 - SEVERE [java_downloader] -> AccountUpdate: turbobit.net failed!
EXCEPTION 90 06.06.13 21:17:42 - SEVERE [java_downloader] -> SEVERE Exception occurred
jd.plugins.PluginException
at jd.plugins.hoster.TurboBitNet.login(TurboBitNet.java:706)
at jd.plugins.hoster.TurboBitNet.fetchAccountInfo(TurboBitNet.java:197)
at jd.controlling.AccountController.updateAccountInfo(Unknown Source)
at jd.gui.swing.jdgui.components.premiumbar.PremiumStatus.updatePremium(PremiumStatus.java:191)
at jd.gui.swing.jdgui.components.premiumbar.PremiumStatus.access$7(PremiumStatus.java:183)
at jd.gui.swing.jdgui.components.premiumbar.PremiumStatus$5.run(PremiumStatus.java:318)

------------------------ Thread: 93 -----------------------
93 06.06.13 21:17:50 - INFO [java_downloader] -> processing login captcha...
93 06.06.13 21:17:50 - SEVERE [java_downloader] -> AccountUpdate: turbobit.net failed!
EXCEPTION 93 06.06.13 21:17:50 - SEVERE [java_downloader] -> SEVERE Exception occurred
jd.plugins.PluginException
at jd.plugins.hoster.TurboBitNet.login(TurboBitNet.java:706)
at jd.plugins.hoster.TurboBitNet.fetchAccountInfo(TurboBitNet.java:197)
at jd.controlling.AccountController.updateAccountInfo(Unknown Source)
at jd.gui.swing.jdgui.components.premiumbar.PremiumStatus.updatePremium(PremiumStatus.java:191)
at jd.gui.swing.jdgui.components.premiumbar.PremiumStatus.access$7(PremiumStatus.java:183)
at jd.gui.swing.jdgui.components.premiumbar.PremiumStatus$5.run(PremiumStatus.java:318)

------------------------ Thread: 95 -----------------------
95 06.06.13 21:17:59 - INFO [java_downloader] -> processing login captcha...
95 06.06.13 21:18:00 - INFO [java_downloader] -> There is no JAC method for the service RECAPTCHA
95 06.06.13 21:18:12 - SEVERE [java_downloader] -> AccountUpdate: turbobit.net failed!
EXCEPTION 95 06.06.13 21:18:12 - SEVERE [java_downloader] -> SEVERE Exception occurred
jd.plugins.PluginException
at jd.plugins.hoster.TurboBitNet.login(TurboBitNet.java:714)
at jd.plugins.hoster.TurboBitNet.fetchAccountInfo(TurboBitNet.java:197)
at jd.controlling.AccountController.updateAccountInfo(Unknown Source)
at jd.gui.swing.jdgui.components.premiumbar.PremiumStatus.updatePremium(PremiumStatus.java:191)
at jd.gui.swing.jdgui.components.premiumbar.PremiumStatus.access$7(PremiumStatus.java:183)
at jd.gui.swing.jdgui.components.premiumbar.PremiumStatus$5.run(PremiumStatus.java:318)

Last edited by dziadek; 06.06.2013 at 22:52.
Reply With Quote