View Single Post
  #20  
Old 22.11.2009, 17:06
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Cichy View Post
Przykładem jest choćby Linksys który polecałem w tym temacie. Jest to sprzęt robiony na licencji Cisco a tam nie ma miejsca na wpadki, owszem czasem zdarzy się że jakieś wadliwe urządzenie ale zdarza się to bardzo rzadko, tak jak z resztą każdej firmie
Tutaj cię zasmucę, bo Linksys to takie samo Made in China jak inne popularne firmy, tyle, że mają znaczek Cisco, co w tym wypadku jest dużym nieporozumieniem bo to niebo a ziemia.
Quote:
Originally Posted by Cichy View Post
Porównując Linksys do np. TP-LINK powiem tak, osobiście nie trafił mi się jeszcze ani jeden wadliwy Linksys, natomiast TP-LINKów reklamowałem już trochę dlatego tą firmę odradzam każdemu kto o nią pyta.
Ja miałem 5 linksysów i działały kiepsko, kolega miał TP-linka, też działał kiepsko.

Quote:
Originally Posted by Cichy View Post
polecam Blackboxy, są po prostu niezawodne nie miałem jeszcze przypadku żeby Black padł sam z siebie.
Z tym to cuda się działy - nagle niektóre funkcje przestały działać, mimo, że urządzenie się włączało i nie wykrywało żadnych problemów. I nie wynikało to z ustawień, bo one się nie zmieniły.

Quote:
Originally Posted by Cichy View Post
Tu się zgodzę powinna być taka możliwość, tylko problemem pozostaje ile taki okres testowy powinien wynosić.
Jak się nie pojawi od razu, to od tego potem mamy gwarancję lub ustawowe prawo, że w przeciągu 2 lat mamy możliwość odstąpienia od umowy kupna bez konsekwencji, jeśli towar okaże się niesprawny (niezgodny z umową)
Reply With Quote