View Single Post
Old 03.10.2010, 03:37
Freeloader
Guest

By Shock

Huawai için reconnect.exe

Açıklama ( Okuyun ):
JDownloader Programcıları bu modem için Henüz Betik Üretemedi. Tekrar Bağlan Betiği üretmekte bir işe yaramıyor.( Modem Yine Resetlenmiyor).
Kendimde bu modemi kullanıyorum, bekleme süresini 0′lamak için IP adresinizi değiştirmeniz gerekiyor. Buda ancak Modemi Kapatıp Açmak (Kaba Tabir ile; Resetlemek) ile mümkün oluyor..Bende bu küçük zımbırtıyı yazdım .. Kullanıyordum uzun zamandır.. Sonra JDownloder resmi forumunda bu modem ile sorunu olan bi kaç arkadaşa rasladım.. Böyle bi proje yapayım dedim can sıkıntısına Dünyada ilktir yani
Diceksiniz; v1 nerede? Hangi ara v2 çıktı ? v1′i kendim kullanıyordum.. v2′side Public oluyor..

Kullanımı :

Programı rar’dan indirip herhangi bi yere açtıktan sonra, “ayarlar.ini” dosyasından Modem Kullanıcı adı ve şifre ayarımızı yapıyoruz.Bknz.:

ModemIP : Modeminize erişmek için kullanılan adres, Başına kesinlikle "hxxp://" koyun.
User:
Modeminize erişmek için Kullanıcı Adı
Password: Modeminizze erişmek için şifre
Bilgiler Kesinlikle DOĞRU olmalıdır.”ayarlar.ini” dosyası kesinlike EXE ile AYNI dizin de olmalıdır!
Ayarları Kaydettikten sonra JDownloader ayarlarından, Harici Sekmesine gidip; Komut olarak EXE Yolunu gösterin.

Aşağıdaki Resimdeki Modem İle Kesinlikle Çalışıyordur:

Tekrar Bağlanı Etkin kıldıktan sonra.. Keyifli indirmeler..
Program Download:

Programın Yazıldığı Dil : Visual Basic 6.0
Gereken Bileşenler : Hiç bişey
Boyut: RAR : 32 KB~ - EXE : 14 KB~
Yazarı: Sh0cK ~ hxxp://sh0ck.net
Çalışan Modeller : Huawai HG521
Program Kesinlikle ZARASIZDIR/TEMİZDİR/CLEAN!!
İstediğiniz yerde test edebilir/yollayabilirsiniz..
Download:
Attached Images
File Type: png ayarlar.png (13.9 KB, 2893 views)
File Type: png jdownloadere.png (7.2 KB, 2812 views)
Attached Files
File Type: rar Huawai HG521 v2.0.rar (31.0 KB, 1162 views)

Last edited by Freeloader; 20.04.2011 at 02:42.