JDownloader Community - Appwork GmbH

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06.01.2010, 22:28
Yüksel
Guest

Default JDownloader açılmıyor :(

format atmadan önce jdownloader güzelce çalışıyordu fakat format attım ve bir daha açamadım java son sürüm yüklü jdownloader.exe'ye tıklıyorum ve hiçbir işlem olmuyo sorun nedir?
Reply With Quote
Old 10.01.2010, 15:36
Freeloader
Guest

format işleminden sonra jdownloaderı sıfırdan kurmalısın eski jdownloader'ı çalıştırmaya çalışıyorsan açılmayabilir.
Reply With Quote
Old 22.01.2010, 17:27
Yüksel
Guest

teşekkürler geç oldu ama çözdüm bilmeyenler için CLEAR TYPE özelliğini kapatmalılar
Reply With Quote
Old 23.02.2010, 22:47
immortel
Guest

benden de bir öeneriolsun jdownloader bu gibi sorun verdiğinde yedekten geri alabilirsiniz.şöyle ki kabaca anlatmaya calışıyım;

jdownloader klasörü içine gidin,backup klaösrüiçine gidin ve örnek olsun diye adını yazıyorum sizde farlı olabilir ama rar dosyası seklinde görünür database_1266851258833 biçimindeki rar dosyasını masa üstüne alın.ve dizine cıkartın.jdownloader komple silin ve yeniden teniz bir yükleme yapın.jdownloader kalsörü içine gidin masaüstünde dizine cıkardığınız script dosyasını yine başta belittiğim yolu izleyerek JDownloader\config adllı yere tasıyın ve taşımatı onyalayın (database.script) .jdownloader kaplı olsun bu süre içinde ve sonra jdownloadırı acın işinize bakın.gecen güm bu mesajı yazxmadam sadce 3-4 gün önce acı bi r tecrübe ile öğrendiğim bu yolu hiçbiryerden alıntı yapmadım tamamen bana aittir.sonuunuzu büyü oranda yaklaşık yüzde doksan ihtimalle cözecektir.

herkese sevgiler ve saygılar daha stabil bir jdownloader temennisi ile hoşçakalın.........

immortel forever young..........
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules