JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 12.01.2010, 20:06
tomek69
Guest
 
Posts: n/a
Default Zbieracz linków nie działa

Witam.Od dłuższego czasu zbieracz linków tak jakby nie działał tzn.po skopiowaniu linków zbieracz ich nie pobiera dopiera wczytuje je gdy dodam je przez zakładkę "dodaj adres(y)URL " a do pewnego czasu robił to automatycznie.Czy trzeba pobrać ponownie program ,czy wystarczy coś poustawiać
Reply With Quote
  #2  
Old 12.01.2010, 20:59
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Zaznacz ikonę po lewej stronie tej zaznaczonej na screenie:
Code:
http://board.jdownloader.org/attachment.php?attachmentid=1003&d=1263131672
Reply With Quote
  #3  
Old 02.05.2012, 03:04
pistacja
Guest
 
Posts: n/a
Default

Po aktualizacji do 0.9581 JD przestał zbierać mi linki. Ani zwykłe kopiuj, ani wklejanie ctrlV przez "dodaj adres URL" nie przynosi rezultatu. Zbiera tylko ostatnie kopiowanie po restarcie programu i to też dziwnie, bo mimo, że zaznaczałam do kopiowania tylko link zbierało mi wszystkie zdjęcia ze strony. Próbowałam i na IE i FF. Restartowałam JD, komputer, wyłączałam antywirusa i nic nie pomogło. We wcześniejszej wersji nie miałam takiego problemu. Mam zaznaczone tak jak w poprzedniej wersji JD: monitorowanie schowka i Click'n'Load. Nie pamiętam czy miałam coś wpisane w filtrze linków. Teraz mam takie wpisy:
#Ignorefiletype 'olo':

.+?\.olo

#Ignore hoster 'examplehost.com':

.*?examplehost\.com.*?
Reply With Quote
  #4  
Old 02.05.2012, 13:03
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Wersja 0.9581 to wersja... od dwóch lat - nie ma w niej zmian poza wtyczkami obsługującymi serwisy hostingowe.

Click'n'Load:
Wejdź w Ustawienia -> Podstawowe -> Ogólne i naciśnij Instaluj - zostanie wpisana informacja to rejestrów systemowych o Click'n'Load.

Wpisy w filtrze linków to przykłady jakie linki należy ignorować.

Sprawdź czy jakieś oprogramowanie typu filtr antyspamowy nie blokuje kopiowania linków z przeglądarki - skopiuj jakiś link z przeglądarki do schowka i wklej tutaj - sprawdzę, czy linki są poprawnie rozpoznawane.

Jeśli nadal nie działa, wybierz: Plik -> Przywróć - być może podczas aktualizacji coś zostało uszkodzone/brakuje - jD powinien sprawdzić instalację i przywrócić uszkodzone/brakujące pliki.
Reply With Quote
  #5  
Old 03.05.2012, 14:09
pistacja
Guest
 
Posts: n/a
Default

Może i od 2 lat, ale aktualizuję systematycznie, więc wydaje mi sie, że mam cały czas najnowsze wersje (?). Po takiej ostatniej aktualizacji zaczęły się problemy. Nic nie pomaga.
A w ustawieniach ClicknLoad mam w: Ustawienia -> interfejs użytkownika -> zbieracz linków.... i nie mam tam Instaluj.
Przywracanie nie pomaga.
A w Win7 musiałam pokombinować żeby sie dostać do schowka Udało się i wpis w schowku wygląda dokładnie tak: **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
Wydaje się w porządku.
Ale dziękuję za próbę pomocy
Reply With Quote
  #6  
Old 03.05.2012, 14:56
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Nie widzę żadnych przeciwskazań dlaczego nie miałoby działać kopiowanie schowka pod W7
Click'n'Load w sumie to dodatkowa obsługa specjalnie przygotowanych linków (http://jdownloader.org/pl/knowledge/...y/click-n-load) - nie powinna ona mieć wpływ na kopiowanie linków przez schowek, powinno ono działać niezależnie od tego czy
Click'n'Load jest zainstalowane czy nie.
W załączniku pokazane gdzie "włączyć" obie te funkcje (monitorowanie schowka + CnL).

Jeśli masz jD zainstalowane w katalogu "Program Files" - uruchamiaj go jako administrator lub też przenieś do innego katalogu np. C:\jd. Windows od wersji Vista traktuje "Program Files" jako katalog specjalny i chronioy, czasami aplikacje zainstalowane w nim, ze zwykłymi prawami dostępu, mogą się zachowywać dziwnie (np. brak praw do zapisu etc.).
Attached Thumbnails
clip.jpg  
Reply With Quote
  #7  
Old 03.05.2012, 19:06
pistacja
Guest
 
Posts: n/a
Default

To ja już się zgubiłam... Taki układ menu miałam przed aktualizacją. Czyli co?? Mam coś pochrzanione?
JD mam na innym dysku niż systemowy. Uruchamiam go "jako administrator". Więc to nie jest to.
No nic... trzeba będzie sobie radzić bez JD.
Dzięki za wszystko
Reply With Quote
  #8  
Old 03.05.2012, 19:31
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Może przypadkowo zaktualizowałaś do wersji Nightly i coś się nie powiodło?
Uruchomienie (dwuklikiem), po uprzednim skopiowaniu do katalogu jD i rozpakowaniu w nim pliku z załącznika, powinno przywrócić wersję Stable (to plik tekstowy z poleceniem uruchomienia "powrotu" do wersji 0.9.581)
Attached Files
File Type: zip update_stable.zip (178 Bytes, 194 views)
Reply With Quote
  #9  
Old 06.05.2012, 08:33
djmakinera djmakinera is offline
Banned
 
Join Date: May 2010
Location: Poland
Posts: 8,387
Default

Dokładnie tak jak powiedział tomek69, zbieracz linków nie zawsze działa ze schowka tylko z "dodaj adresy URL".
Przykład zaznacze linki, skopiuje i nic się nie dzieje. Gdy ręcznie dodam to widać, ze lista jest pusta i muszę je wkleić w okienko.
Używam Nighly ale w stabilnej wersji było podobnie.
Reply With Quote
  #10  
Old 06.05.2012, 10:03
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

A jakaś przykładowa lista linków dla której nie działa?

=====2012-06-14
Brak informacji zwrotnej od użytkowników.

Last edited by editestowy; 14.06.2012 at 09:52.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 15:46.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.