JDownloader Community - Appwork GmbH

Go Back   JDownloader Community - Appwork GmbH > Türkçe destek > Turkish
Reply

Thread Tools Display Modes
Old 21.08.2009, 10:46
enigma007
Guest

Quote:
Originally Posted by Freeloader View Post
hımm peki jd ana klasörüne libs\laf klasörüne bakar mısın > içinde synthetica stilleri var mı diye?

Not; Bu konuda iletildi
Var var klasörün içi dolu ama değişmiyor,sadece windows stili oluyor.Yaw üstad flashgot bir işe yaramıyor,linkleri JD ekle diyorum eklemiyor napıcaz bu işi?
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 10:50
Freeloader
Guest

Quote:
Originally Posted by enigma007 View Post
Var var klasörün içi dolu ama değişmiyor,sadece windows stili oluyor.Yaw üstad flashgot bir işe yaramıyor,linkleri JD ekle diyorum eklemiyor napıcaz bu işi?

Bunu yaptın ? diğer problemle ilgileniliyor..
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 10:54
enigma007
Guest

Zaten elle kurmuştum kaldırdım,JD install çıkıyor ama yüklemiyor tıklayınca.Ayrıca sende o kısmlar Türkçe:confused:
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 11:06
Neffeno
Guest

İngilizcesi şunlar,

Addons>JDExterInterface's Settings.

Eğer program dilini Türkçe yapmak istersen. Settings > Language yi Türkçe yapman ve programı yeniden başlatman yeterli.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 11:07
Freeloader
Guest

Quote:
Zaten elle kurmuştum kaldırdım,JD install çıkıyor ama yüklemiyor tıklayınca.Ayrıca sende o kısmlar Türkçe:confused:
hımmm sohbete gel ,

TR çünki yeni çevirdim o yerleri TR ye
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 11:43
jinxleus jinxleus is offline
DSL User

Jd disinda Firefoxun flashgot eklentisinden "JDownloader" secmis olman gerek. Buna dikkat ettn mi dostum?
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 12:27
horgh666
Guest

emeğinize sağlık sıfırdan yükledim diğer arkadaşın karşılaştığı tam ekran modu sorununla bende karşılaştım. pencere dekorunu aktifleştir seçeneğini kaldırdıktan sonra düzeldi. şuan için bi sorun yok herkese çok teşekkürler...

bende de stiller değişmiyor bu substance tema paketini nerden yükleyecez?

Last edited by horgh666; 21.08.2009 at 13:01. Reason: edit...
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 13:34
enigma007
Guest

Freeloader benim ne demek istediğimi anladı arkadaşlar teşekkürler.JD'nin acemilerinden değilim ben bakmayın her sorunun beni bulduğuna:biggrin:
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 14:03
ByAdmin
Guest

Tam ekran yaptığımızda Başlat çubuğunun üzerinede geliyor bunu nasıl düzeltebiliriz.

Yaptığımız ayarları kaydetme yerini göremedim.

Last edited by ByAdmin; 21.08.2009 at 14:06.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 14:16
enigma007
Guest

Quote:
Originally Posted by ByAdmin View Post
Tam ekran yaptığımızda Başlat çubuğunun üzerinede geliyor bunu nasıl düzeltebiliriz.

Yaptığımız ayarları kaydetme yerini göremedim.
Kullanıcı arayüzünden windows stilini seçersen tam ekrandayken başlat çubuğu kullanılır hale geliyor.Yaptığın ayarları zaten yeniden başlatılması gerek diyerek kaydediyor eğer bunu demezse sol üstten dosyayı tıkla yeniden başlat de.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 14:21
ByAdmin
Guest

Quote:
Kullanıcı arayüzünden windows stilini seçersen tam ekrandayken başlat çubuğu kullanılır hale geliyor.Yaptığın ayarları zaten yeniden başlatılması gerek diyerek kaydediyor eğer bunu demezse sol üstten dosyayı tıkla yeniden başlat de.
Kaydetme olayı v6 da vardı ve olmasıda gerek bence eksiklik.

Başlat çubuğunu görebilmem için illaki Windows stilinimi kullanmam gerek buda problem bence.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 14:32
bluemoon072
Guest

Quote:

Başlat çubuğunu görebilmem için illaki Windows stilinimi kullanmam gerek buda problem bence.
Ayarlar-Kullanıcı arayüzünden "pencere dekorunu etkinleştir" seçeneğini iptal ederek denermisin?
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 15:03
enigma007
Guest

Quote:

Stil problemi zaten bildirildi dostum,hele bugünü bir atlatalım.Daha önemli sorun flashgotta var,yükleme yapmıyor el ile yüklediğim zamanda link eklemiyor,bu durumla karşılaşan var mı?

Last edited by enigma007; 21.08.2009 at 15:09.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 15:09
ByAdmin
Guest

Quote:
Originally Posted by bluemoon072 View Post
Ayarlar-Kullanıcı arayüzünden "pencere dekorunu etkinleştir" seçeneğini iptal ederek denermisin?
Evet işe yarıyor ama sanki Stillerin hiçbiri işe yaramıyor hiç değişiklik olmuyor gibi, bildirilen sorun bumu acaba.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 15:16
Freeloader
Guest

Quote:
Evet işe yarıyor ama sanki Stillerin hiçbiri işe yaramıyor hiç değişiklik olmuyor gibi, bildirilen sorun bumu acaba.
iki problemde bildirildi üstündeler

ayrıca isteyenler jdownloadera substance stillerini ekleyebilirler , geçici bir çözüm >

**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

sağ tıklayın ve jdownloader klasörüne çıkartın böylece eski substance stillerini seçebilirsiniz

Last edited by Freeloader; 21.08.2009 at 15:19.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 15:29
aloska1905
Guest

Selam iyi günler.jdownloaderin 0.7569 sürümüyle ilgili birkaç tane sorum olacaktı:

1.) Ayarlar=) Tekrar Bağlan=) Gelişmiş=) Genel Tekrar Bağlan Ayarları kısmında:

a.) İlk IP-Kontrolü için bekleme süresi [san]: ne olacak? ne yazacağız?
b.) Mak. Deneme sayısı [-1 = limitsiz]: ne olacak? ne yazacağız?
c.) Yeni IP için Bekle [san]: ne olacak? ne yazacağız?

2.) Ayarlar=) İndirme & Ağ=) Genel=) İndirme Ayarları kısmında:

''Beklemedeki Tekrar Bağlan yeni indirmelerin başlamasına izin vermesin'' seçeneğindeki kutu ''işaretli mi olacak'' yoksa ''işaretli olmayacak mı?''

3.) Ayarlar=) İndirme & Ağ=) Gelişmiş=) Tekrar Bağlan IP-Kontrolü kısmında:

''Dengeli IP-Kontrolü kullan'' seçeneğindeki kutu ''işaretli mi olacak'' yoksa ''işaretli olmayacak mı?''

4.) Ayarlar=) Kullanıcı Ara Yüzü=) Genel=) Stil (uygulanması için yeniden başlat) kısmında:

''Jdownloader'i yeniden başlatmama rağmen seçtiğim temaların hiçbirisi uygulanmıyor

5.) Bir de bundan önceki 0.693 sürümünde bir değişiklik yaptığımız zaman ''yeniden başlat'' ve ''ok' seçenekleri vardı.fakat bu sürümde yok.

Biraz sorularım uzun oldu kusura bakmayın.eğer cevaplayabilirseniz çok ama çok makbule geçer.çalışmalarınızda başarılar dilerim.kolay gelsin.

Last edited by aloska1905; 21.08.2009 at 15:47. Reason: jdownloader programının sürüm nosunu belirtmek amacıyla mesajda düzenleme yapılmıştır.bilginize.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 16:02
vecihi
Guest

yeni sürümü güncelleme yoluyla indirdim,ve açık söylüyorum 5 kb lik bir hız artışı gözlemledim:) tek sorunum arayüz deiştirmek,stilleri değiştiriyorum açıp kapatıyorum olmuyor.bide frelooder bende eklentilerde jd harici arayüz ayarları butonu yok,senin gönderdiğin resimde onu gördüm şimdi,neden benimkinde yok acaba ?
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 16:05
Neffeno
Guest

Wink

Quote:

ayrıca isteyenler jdownloadera substance stillerini ekleyebilirler , geçici bir çözüm >

**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

sağ tıklayın ve jdownloader klasörüne çıkartın böylece eski substance stillerini seçebilirsiniz
Dosyayı kontrol edebilir misin? İki defa indirdim ikisinde de Tanımlanamayan arşiv sonu hatası veriyor :S
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 16:51
bluemoon072
Guest

Quote:
Originally Posted by aloska1905 View Post
Selam iyi günler.jdownloaderin 0.7569 sürümüyle ilgili birkaç tane sorum olacaktı:

1.) Ayarlar=) Tekrar Bağlan=) Gelişmiş=) Genel Tekrar Bağlan Ayarları kısmında:

a.) İlk IP-Kontrolü için bekleme süresi [san]: ne olacak? ne yazacağız?
b.) Mak. Deneme sayısı [-1 = limitsiz]: ne olacak? ne yazacağız?
c.) Yeni IP için Bekle [san]: ne olacak? ne yazacağız?

2.) Ayarlar=) İndirme & Ağ=) Genel=) İndirme Ayarları kısmında:

''Beklemedeki Tekrar Bağlan yeni indirmelerin başlamasına izin vermesin'' seçeneğindeki kutu ''işaretli mi olacak'' yoksa ''işaretli olmayacak mı?''

3.) Ayarlar=) İndirme & Ağ=) Gelişmiş=) Tekrar Bağlan IP-Kontrolü kısmında:

''Dengeli IP-Kontrolü kullan'' seçeneğindeki kutu ''işaretli mi olacak'' yoksa ''işaretli olmayacak mı?''

4.) Ayarlar=) Kullanıcı Ara Yüzü=) Genel=) Stil (uygulanması için yeniden başlat) kısmında:

''Jdownloader'i yeniden başlatmama rağmen seçtiğim temaların hiçbirisi uygulanmıyor

5.) Bir de bundan önceki 0.693 sürümünde bir değişiklik yaptığımız zaman ''yeniden başlat'' ve ''ok' seçenekleri vardı.fakat bu sürümde yok.

Biraz sorularım uzun oldu kusura bakmayın.eğer cevaplayabilirseniz çok ama çok makbule geçer.çalışmalarınızda başarılar dilerim.kolay gelsin.
1. Mak.deneme sayısını -1 limitsiz yapınız. Onun dışında ip kontrol ve ip bekleme süreleri modem marka ve tiplerine göre değişiyor.
Siz daha önceden bu programı kullanıyor iseniz ve ayarlarınız problem yaratmıyor ise aynı ayarları giriniz.

2. Eğer aynı anda birden fazla farklı barındırıcı sitesinden indirme yapıyorsanız, bu seçeneği seçiniz. Seçmesenizde bir problem yaşamazsınız.

3. İp kontrolünün sağlıklı olması için işaretli bırakınız.

4. Bu konunun 54. ve 55. mesajlarında bu sorun dile getirilmiş.

5. Yapılan değişiklikler anında kaydediliyor. Yapmış olduğunuz değişiklik jd nin tekrar başlatılmasını gerektiriyor ise, ayarlar penceresin den başka bir pencereye tıkladığınızda bu uyarıyı veriyor.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 16:55
bluemoon072
Guest

Quote:
Originally Posted by vecihi View Post
yeni sürümü güncelleme yoluyla indirdim,ve açık söylüyorum 5 kb lik bir hız artışı gözlemledim:) tek sorunum arayüz deiştirmek,stilleri değiştiriyorum açıp kapatıyorum olmuyor.bide frelooder bende eklentilerde jd harici arayüz ayarları butonu yok,senin gönderdiğin resimde onu gördüm şimdi,neden benimkinde yok acaba ?
Stil ile ilgili problem var.

@Freeloader da gözüken jd harici arayüz ayarları, sizde bendeki gibi JDExternfInterface olarak gözükmesi gerekiyor. Kendisininkini tr ye çevirmiş.
Güncelleme ile birlikte bizde de bu şekilde gözükür.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 17:13
bluemoon072
Guest

Quote:
Stil problemi zaten bildirildi dostum,hele bugünü bir atlatalım.Daha önemli sorun flashgotta var,yükleme yapmıyor el ile yüklediğim zamanda link eklemiyor,bu durumla karşılaşan var mı?
Ben varım @enigma007

Çalışan jdownff eklentisi bu sabaha çalışırken, şimdi oda çalışmıyor. Flashgot seçili link eklemeye çalıştığımda, 7 seçili den 3 tanesini ekliyor. Problemi @Freeloader bildiririz.

İstersen Copy Link Url eklentisini indirip link eklemeleri yapabilirsin. Başka eklentilerde var.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 17:41
ByAdmin
Guest

Quote:

Rarı açıp libs dosyasını JD klasörüne atıyorum (eskisinin asını değiştirip) bu seferde JD açılmıyor.

En iyisi güncellemeyi beklemek sanırım
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 17:57
Ertan
Guest

ben güncelleme yaptırdım ama bazı sorunlar oldu tekrar bağlanma gibi, sonra tekrar indirdim kurdum tekrar bağlanma ayarlarımı da yaptım, şimdi sorunsuz bir şekilde çalışıyor.. bahsettiğiniz sorunları bende yaşadım örneğin arayüze girip stil değiştirmeye kalkınca stil değişmiyor.. bir arkadaşımızın dediği gibi sadece windows style etkin oluyor, diğerleri bende çalışmıyor.. genel itibari ile memnunum çünkü benim için önemli olan sadece otomatik ip değiştirerek indirme yapması.. bunu da şu anda sorunsuz yapıyor..

yeniden yükleyince öncekinde ekli olan linkler doğal olarak gitti, tekrar programa eklemek biraz zaman aldı ama ne yapalım.. forumu okumaya devam edeceğim iyi forumlar
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 18:02
SedoRKinG
Guest

Cümleten Selamlar

Hayırlı Ramazanlar Herkese

bütün JD takımını kutlarım çok güzel olmuş tabi biraz garibime gitmedi değil Alışıcaz ama bu arada Türkçe dil yokmu ben bulamadım?
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 18:08
bluemoon072
Guest

Quote:
Originally Posted by SedoRKinG View Post
Cümleten Selamlar

bütün JD takımını kutlarım çok güzel olmuş tabi biraz garibime gitmedi değil Alışıcaz ama bu arada Türkçe dil yokmu ben bulamadım?
Türkçe dil seçeneği mevcut. Dikkatli baktınız mı?
Eğer yoksa ise bununla ilgili konu açarmısınız ?

Size de hayırlı ramazanlar

Last edited by bluemoon072; 21.08.2009 at 18:09. Reason: ilave
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 18:13
bluemoon072
Guest

Quote:
Originally Posted by Ertan View Post
ben güncelleme yaptırdım ama bazı sorunlar oldu tekrar bağlanma gibi, sonra tekrar indirdim kurdum tekrar bağlanma ayarlarımı da yaptım, şimdi sorunsuz bir şekilde çalışıyor.. bahsettiğiniz sorunları bende yaşadım örneğin arayüze girip stil değiştirmeye kalkınca stil değişmiyor.. bir arkadaşımızın dediği gibi sadece windows style etkin oluyor, diğerleri bende çalışmıyor.. genel itibari ile memnunum çünkü benim için önemli olan sadece otomatik ip değiştirerek indirme yapması.. bunu da şu anda sorunsuz yapıyor..

yeniden yükleyince öncekinde ekli olan linkler doğal olarak gitti, tekrar programa eklemek biraz zaman aldı ama ne yapalım.. forumu okumaya devam edeceğim iyi forumlar
Önceki jd yi silmediyseniz linkleri şu anki jd ye aktabilirsiniz.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 18:15
Ertan
Guest

Quote:
Cümleten Selamlar

Ayarlar - Kullanıcı Arayüzü - Dil Seçenekleri - Türkçe
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 18:17
Ertan
Guest

Quote:
Önceki jd yi silmediyseniz linkleri şu anki jd ye aktabilirsiniz.
hadi yaa :( sildim tüh.. siz yine yazın isterseniz buraya belki benim gibi bu hataya düşen arkadaşlar vardır.. ben baya uğraştım 55 paketi eklerken :(
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 18:19
SedoRKinG
Guest

Quote:
Türkçe dil seçeneği mevcut. Dikkatli baktınız mı?
Eğer yoksa ise bununla ilgili konu açarmısınız ?

Size de hayırlı ramazanlar
Şimdi temiz bir kurulum yapıcam yeniyi indirip eskisinin üstüne atmıştım Javayı da baştan kurayım tam bir başlangıç olsun
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 18:34
bluemoon072
Guest

@enigma007

Bendeki jdownff eklentisi çalışmaya başladı.

bu adresten deneyebilirsin.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 18:40
aloska1905
Guest

Quote:
1. Mak.deneme sayısını -1 limitsiz yapınız. Onun dışında ip kontrol ve ip bekleme süreleri modem marka ve tiplerine göre değişiyor.
Siz daha önceden bu programı kullanıyor iseniz ve ayarlarınız problem yaratmıyor ise aynı ayarları giriniz.

2. Eğer aynı anda birden fazla farklı barındırıcı sitesinden indirme yapıyorsanız, bu seçeneği seçiniz. Seçmesenizde bir problem yaşamazsınız.

3. İp kontrolünün sağlıklı olması için işaretli bırakınız.

4. Bu konunun 54. ve 55. mesajlarında bu sorun dile getirilmiş.

5. Yapılan değişiklikler anında kaydediliyor. Yapmış olduğunuz değişiklik jd nin tekrar başlatılmasını gerektiriyor ise, ayarlar penceresin den başka bir pencereye tıkladığınızda bu uyarıyı veriyor.

değerli bilgileriniz için çok ama çok teşekkür ederim.sağolun.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 18:40
SedoRKinG
Guest

Baştan kurdum herşey güzelde yeniden başlat çalışmıyor bende ayarları değiştirince yeniden başlat diyorum kapanıyo ama açılmıyor görev yöneticisinde açık kalıyor ama
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 19:21
enigma007
Guest

Quote:
Baştan kurdum herşey güzelde yeniden başlat çalışmıyor bende ayarları değiştirince yeniden başlat diyorum kapanıyo ama açılmıyor görev yöneticisinde açık kalıyor ama
Aynı sorun bir kerelik bende de olmuştu,jawaw.exe'leri sonlandır sonra simgeden aç düzelmesi gerekiyor.

Quote:
@enigma007

Bendeki jdownff eklentisi çalışmaya başladı.

bu adresten deneyebilirsin.
Oh be aynı sorunu yaşayan birini bulmak güzel,hemen bakıyorum kardeşim dışarı çıkmıştım yeni gördüm mesajını.JD kendi kurmuyor dediğim gibi kuramadığı için kısa bir süre donuyor hatta.FFten kurunca da linkleri algılamıyor,senin eklentiye bakıyorum şimdi,teşekkürler.

Edit
Eklediğin dosyayı değiştirdim düzeldi,fakat 4x100 paketlerden 7.paketi eklediğimde ilk 2 partı eklemiş 3 ve 4'Ü almamış.Tam satır sonuna gelmiş imleç kaymıyor fakat açık linkleri sağ tık kopyala yapınca eklemeye devam ediyor,zaten başka çarede kalmıyor flashgot jd o şekilde takılınca kopyalamıyor sadece sağ tık kopyala çalışıyor.(Biraz karışık oldu ama sanırım anladın:biggrin:)

Last edited by enigma007; 21.08.2009 at 19:47.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 19:34
By SeFa
Guest

JDownloader'e Sonsuz Tesekkürlerimi Sunuyorum Yaklasık 1 Senden Beri kullanıyorum hiç bir sorun çıkmadı şimdi son sürümü indirdim daha da süper olmus özellikle hızlı.Yapana Sonsuz Tesekkürlerimi Sunuyorum
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 19:57
fotoman
Guest

Arkadaşlar öncelikle merhaba.

Daha önceki sayfalarda arkadaşların belirttiği Tema değiştirememe sorununu bende yaşıyorum bunu belirtmek isterim zaten gerekli yerlere iletilmiş.

Ayrıca ufak birşey ama belirtmekte fayda var. Örneğin premium şifremizi bir notpad'den alıp yapıştıracağız diyelim. Jdownloaderın ilgili bölümüne giriyoruz ve notpad'den kopyala yapıştır yapmak için oraya geçmek istediğimizde Jdownloader sürekli olarak "Herzaman Üstte" konumunda kalıyor. Yani demek istediğim o premium alanını kapatmadan nereye basarsak basalım o ekran kalıyor. Bu herzaman üstte gibi durum devre dışı bırakılırsa iyi olur. Ya da ayarı var ama ben göremiyorsam yardımcı olursanız sevinirim.

Onun haricinde yeniden başlatmayı gerektiren bir ayarı değiştirdiğimiz zaman önceki versiyondaki gibi "Ayarları kaydet yeniden başlat" şeklinde bir seçenek olursa iyi olur.
Reply With Quote
Old 21.08.2009, 23:35
Freeloader
Guest

Quote:
Originally Posted by fotoman View Post
Arkadaşlar öncelikle merhaba.

Daha önceki sayfalarda arkadaşların belirttiği Tema değiştirememe sorununu bende yaşıyorum bunu belirtmek isterim zaten gerekli yerlere iletilmiş.

Ayrıca ufak birşey ama belirtmekte fayda var. Örneğin premium şifremizi bir notpad'den alıp yapıştıracağız diyelim. Jdownloaderın ilgili bölümüne giriyoruz ve notpad'den kopyala yapıştır yapmak için oraya geçmek istediğimizde Jdownloader sürekli olarak "Herzaman Üstte" konumunda kalıyor. Yani demek istediğim o premium alanını kapatmadan nereye basarsak basalım o ekran kalıyor. Bu herzaman üstte gibi durum devre dışı bırakılırsa iyi olur. Ya da ayarı var ama ben göremiyorsam yardımcı olursanız sevinirim.

Onun haricinde yeniden başlatmayı gerektiren bir ayarı değiştirdiğimiz zaman önceki versiyondaki gibi "Ayarları kaydet yeniden başlat" şeklinde bir seçenek olursa iyi olur.
mümkünse fotolu anlatım alabilir miyim ?

.....................................
yapılan değişikliklerde Jd zaten kullanıcıya soruyor gerekli yerleri (Yeniden başlatılsın mı şeklinde) , sormuyorsa zaten kaydetmiş demektir.
Reply With Quote
Old 22.08.2009, 00:05
emiro72
Guest

Default yeni sürümün türkçesi

ya arkadaşlar yeni sürüm güzel görünüyor.güncelledim fakat bu kez dil konusunda sorun yaşıyorum.türkçeye nasıl çevirecem.yardımcı olursanız sevinirim
Reply With Quote
Old 22.08.2009, 09:41
enigma007
Guest

Quote:
Originally Posted by emiro72 View Post
ya arkadaşlar yeni sürüm güzel görünüyor.güncelledim fakat bu kez dil konusunda sorun yaşıyorum.türkçeye nasıl çevirecem.yardımcı olursanız sevinirim
İşte dotum buradan çevireceksin.

Reply With Quote
Old 22.08.2009, 12:20
jinxleus jinxleus is offline
DSL User

Galiba yeni bir sorunla karşılaştım. Listeye aldığım linklerin parolaları JD-unrar tarafından işlenmiyor galiba. "Extract Failed" hatası alıyorum. Bu sorunla karşılaşanınız var mı?
Reply With Quote
Old 22.08.2009, 12:41
Ertan
Guest

ya arkadaşlar program iyi güzel çalışıyor da, linklerin ineceği yeri D:\İndirilenler yaptığım halde hemde birkaç defa, sürekli jdownloader ın içindeki downloads klasörüne indiriyor.. ne yaptıysam değiştiremedim.. bu sorunla karşılaşan var mı? biri bana yardımcı olabilir mi ?
Reply With Quote
Reply

Posting Rules