JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 26.09.2009, 13:12
Daab
Guest
 
Posts: n/a
Default JD nie zapamiętuje ustawień

Po każdym odpaleniu JD pyta mnie o język, ścieżkę domyśłną, potem informuje mnie o okienkiem "Co nowego ?" i przy tym nie zapamiętuje żadnych ustawień.

Jakieś rozwiązania ??
Reply With Quote
  #2  
Old 27.09.2009, 17:05
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Po zmianie ustawień bezpośrednio w programie też tak się dzieje?
Reply With Quote
  #3  
Old 29.09.2009, 02:53
Daab
Guest
 
Posts: n/a
Default

Tak. Po ostatniej aktualizacji (ze zmianą interface'u) tak się zaczęło dziać. JD downloaduje się bez żadnej istalki (plik gotowy do użycia). Przy każdym otwarciu, tak jak napisałem, pyta o domyślny folder docelowy i język, a potem za każdym razem wyskakuje info o powodzeniu aktualizacji.

Ustawień żadnych nie zapisuje, np. jak wybieram wtyczkę z auto-wyłączaniem. Musze to robić przy każdym otwarciu jeśli chcę jej użyć.

Chociaż auto-unrar jest chyba domyślnie włączony. Wyłączyłem go i zdaje się że to akurat się nie zmienia
Reply With Quote
  #4  
Old 29.09.2009, 12:54
siwek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Może będziesz trzeba usunąć cały folder config. Wtedy będziesz musiał wszystko ustawić od nowa, ale pozbędziesz się problemu. Przed usunięciem folderu config, jak masz jakieś linki do ściągnięcia to przytrzymaj ctrl i zaznacz wszystkie pakiety, a potem z menu kontekstowego utwórz sobie plik dlc z tymi wszystkimi linkami. Wtedy nic nie stracisz a rozwiążesz problem.
Reply With Quote
  #5  
Old 30.09.2009, 20:45
Daab
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ostatnio zdaje się był kolejny apdejt i wszystko wróciło do normy. Wczoraj miałem też wielkie problemy z pobieraniem plików z pewnej prywatnej stronki (strona pobiera z RS a następnie udostępnia wszystkie pliki). Il. pobieranych plików równocześnie to 5 i prędkość przekraczała 1Mb. JD niestety się strasznie wieszał i generalnie nie wiadomo co się z nim działo. Nie jestem niestety w stanie tego teraz przetestować, ale zdaje się że aktualizacja pomogła sporo.
Reply With Quote
  #6  
Old 10.10.2009, 11:52
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Cóż, nie wiem o jakiej stronie mówisz i czy JD ma opracowane wsparcie dla niej, więc ciężko mi cokolwiek rzec na ten temat.
Jeśli mógłbyś określić problem, postarałbym się pomóc.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 10:23.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.