JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 10.06.2011, 21:46
Mehmet
Guest

Default Aynı dosyayı indirmek ?

Merhaba arkadaşlar. JDownloder 'ı aynı dosyayı indirmeye nasıl ayarlayabilirim ? Yani linkleri tek tek eklemek zorunda kalıyorum ve liste bittiğinde tekrardan ayarlamam gerekiyor. Oysa ben dosyayı indirmesini, sonra o linkteki dosyayı tekrar indirmesini istiyorum. Aynı dosyanın linkini yeniden eklemek zorunda kalmadan kısacası. Yardım edebilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Reply With Quote
Old 11.06.2011, 04:32
Freeloader
Guest

Bu gece sohbetten de dediğim gibi > istediğin işlemi tam olarak yaptırmak için olay yöneticisinin gelmesi lazım > büyük güncelleme çıkmadan olay yöneticisi gelmeyecek.

Diğer türlü flashgot ile gönderme komutları kullanabilirsin > gönderme direct jd indirme listesine yapılır ve belirli aralıklarla linkler indirme listesine eklenir > ve sürekli aynı dosya iner. (bu sadece teori)

Flashgot eklentisindeki parametreleri incele...

yine link gönderme için < uzaktan kumanda eklentisini de kullanabilirsin , uzaktan kumanda parametleri için 127.0.0.1:10025/help portu değitrebilirsin > bu daha iyi bir seçenek gibi
Reply With Quote
Old 11.06.2011, 15:56
Mehmet
Guest

Ben konuyu daha önceden açmıştım, sorun çözüldü sayende. Flashgot eklentisi ile link ekleyebiliyorum. Teşekkürler.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules