JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 22.01.2010, 10:42
frey0527
Guest

Default Bledy CRC

Od ostatniego czasu mam caly czas mase bledow CRC sciagajac archiwa jdownloaderem. Nie dzieje sie tak gdy sciagam pliki przez przegladarke torenta czy USDownloadera. Nigdy nie mialem wczesniej takiego problemu. Moze nieraz sie trafial jakis uszkodzony plik ale to byla rzadkosc. Teraz cokolwiek bym nie zassal wiem ze przy wypakowywaniu dostane bledy CRC praktycznie z kazdego parchiwum. Jak moge rozwiazac ten problem i co go powoduje?
Reply With Quote
Old 22.01.2010, 11:00
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter

Quote:
Originally Posted by frey0527 View Post
Od ostatniego czasu mam caly czas mase bledow CRC sciagajac archiwa jdownloaderem. Nie dzieje sie tak gdy sciagam pliki przez przegladarke torenta czy USDownloadera. Nigdy nie mialem wczesniej takiego problemu. Moze nieraz sie trafial jakis uszkodzony plik ale to byla rzadkosc. Teraz cokolwiek bym nie zassal wiem ze przy wypakowywaniu dostane bledy CRC praktycznie z kazdego parchiwum. Jak moge rozwiazac ten problem i co go powoduje?
Nie jest to wina jD, bo mieliby tak wszyscy użytkownicy, raczej przypszuczam, że to jakaś kombinacja skanera antywirusowego może powodować błędy u użytkowników.
Podaj przykładowe linki, ewentualnie log, konfigurację kompa (jaki antywirus, firewall).

Na forum angielskim jest podobny wątek:
http://board.jdownloader.org/showthr...ght=CRC+errors
- z tego co tam piszą, to progresywne skanowanie antywirusowe może powodować błędy.
Reply With Quote
Old 22.01.2010, 19:21
frey0527
Guest

Edi wielkie dzieki za szybka odpowiedz. Link do strony ang j. z podobnym watkiem okazal sie naprawde pomocny. AVG powodowal wszystkie bledy. Juz wszystko smiga jak nalerzy. jeszcze raz dziekuje. Masz u mnie browar
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules