JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 14.01.2015, 16:00
djmakinera djmakinera is offline
JD Legend

Default Nie można rozpocząć nowych pobierań

Dajmy na to... Właczyłem pobieranie... Po kilku godzinach przychodze do domu... Zobaczyć POSTĘP pobierania ale widze 0 B/s

Nie można rozpocząć nowych pobierań...
Czyli po prostu "wiszą Non-Stop te same procesy "Starting"
Wydaje mi się, że nawet jesli jakis konkretny serwer nie odpowida w okreslonym czasie to powinno pominąć i pobierać nastepne linki??
Chociaż może to zgłosić panu pspzockersce - ale napisałem tu ze względu, że nie zrozumiał bym mnie... i by powiedział "o co własciwie chodzi"
Wiem, że jesteś inteligentny i bystry chłopak editestowy i może (które podobno jerst głębokie i szerokie) pomożes?
http://www.imagebam.com/image/4e928f381578376

Last edited by djmakinera; 14.01.2015 at 16:42.
Reply With Quote
Old 14.01.2015, 17:32
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter

Teoretycznie pobieranie zakończone krytycznym błędem (np. "server error", "plugin error: etc) - powinno zostać przerwane i rozpoczyna się pobieranie kolejnego linku, ewentualnie błąd (np. wyczerpany limit pobierania z danego serwera) spowoduje pominięcie wszystkich linków z danego serwera.

Natomiast kiedyś pytałeś o to jak zwiększyć czasy timout (read/connect) i ustawiłeś bardzo długie czasy (Starting oznaczałoby "Connect timout"), stąd też pobierania czekają co po wyczerpaniu limitu pobierań wygląda, jakby wszystkie pobierania "wisiały".

Dodatkowo w logach trzeba zobaczyć czy nie występuje jakiś błąd niekrytyczny i pobieranie natychmiast jest wznawianie - co również może wyglądać tak, jakby non stop pobieranie było "rozpoczynane" ("Starting...").
Dla błędów krytycznych podobny efekt może przynieść ustawienie zbyt małej wartości dla GeneralSettings: Download Temp Unavailable Retry Waittime lub GeneralSettings: Download Host Unavailable Retry Waittime - czyli czasu powtórzenia po błędzie tymczasowej niedostępności linku/serwisu.
Reply With Quote
Old 16.01.2015, 09:37
djmakinera djmakinera is offline
JD Legend

Wróciłem już wcześniej do domyślnych ustawień ponieważ z tego co zauważyłem w logach pspzocker podniósł czas połaczenia i odczytu do 3 minut...
Mam to oczywiście znaczenie w przypadku odczytu np. "wszystkich wideo użytkownika" lub niektórych "wolno odpowiadających serwerów"

Większość serwerów JD2:
potrafi poprawnie pominąć błędne serwery i "PRZESKOCZY" problematyczny serwer (np. tymczasowo niedostępny)

ale są wyjątkowe sytuacje z "felernymi serwerami", które nie chcą odpowiadać, nie odpowiadają (Not respond) ale tylko JD2 nie jest wstanie ich "PRZESKOCZYĆ", będzie wisieć NIESKOŃCZONOŚĆ

więc TYLKO RĘCZNIE: Wyłaczyć (DISABLE) te linki pomoże przejść do następnych linków...

Napiszę do pspzocker w tej sprawie, może coś poradzi...

EDIT:
Rozwiązane!

Last edited by djmakinera; 18.01.2015 at 14:43.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules