JDownloader Community - Appwork GmbH

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 05.07.2011, 23:37
Mehmet
Guest

Thumbs down Download Yapamıyorum

Resimde de görüldüğü gibi dosya indiremiyorum yani download yapamıyorum. Sürekli bu hata çıkıyor ? Ne yapmam lazım ?

Reply With Quote
Old 05.07.2011, 23:43
Freeloader
Guest

durumun altında belirttiği gibi, bu dosya sadece premium kullanıcılar tarafından indirilebilir
Reply With Quote
Old 05.07.2011, 23:55
Mehmet
Guest

Quote:
Originally Posted by Freeloader View Post
durumun altında belirttiği gibi, bu dosya sadece premium kullanıcılar tarafından indirilebilir
sadece o dosya için mi geçerli acaba :S bütün sharecash linklerinde aynı hatayı veriyor ? :(
Reply With Quote
Old 06.07.2011, 09:40
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

ücretsiz indirmek istiyorsan siteden survey tamamlaman lazım(ben daha başaramadım. )
ya da premium hesap satın alacaksın. bunun benzerleri de var.ne kadar saçma bir mantıkla çalıştıklarını zamanla anlarsın.
Reply With Quote
Old 06.07.2011, 12:38
Freeloader
Guest

Evet maynağın dediği gibi > ayrıca survey (anket) doldursan da çalışmıyor sanırım. gereksiz bir site.
Reply With Quote
Old 06.07.2011, 18:36
Mehmet
Guest

site gereksizde dosya gerekli :( dosyanın boyutu 236 bayt. yani bildiğimiz 1 kilobayt ın 4/1 i olan 250 bayt bile etmiyor :S ve bunun için premiumum mu satın alacam. asdfghj :D
Reply With Quote
Old 06.07.2011, 22:18
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

Quote:
Originally Posted by Mehmet View Post
site gereksizde dosya gerekli :( dosyanın boyutu 236 bayt. yani bildiğimiz 1 kilobayt ın 4/1 i olan 250 bayt bile etmiyor :S ve bunun için premiumum mu satın alacam. asdfghj :D
haklısın.benim de böyle içerisinde şifreler bulunan linkler geliyordu önüme.haliyle hiçbirini indiremiyordum.canımı sıktılar o sitelerden soğudum.cevap yazdıktan sonra şifreyi verenlere veya adam gibi barındırıcılardan verenleri kullanıyorum.mediafire kullanın diye o kadar söylüyorum adamlara.kullanımı ideal olduğu halde kullanmıyorlar.adamların para peşinde olduklarını ordan anlıyorum.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules