JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 06.08.2010, 22:31
vlkn9303
Guest

Default Çok Degisik Bi Sorun Acil Yardım

Slm arkadaşlar Pc ye yeni format attım tabi jdownloader + java nın son surumunude kurdum. Ama bi sorun var. Cok degisik bi sorun. Anlatayim bakin :
Mesela 200mb lik bi oyun parti iniyor. indi ve jdownloader reset atti. siradaki partin yaninda baglaniyor yaziyor. cfosspeed programını bilirsiniz. o programa göre jdownloader da ki part iniyor görünüyor ama orda yanında sadece bağlanıyor yazıyor. ama işin garip tarafı bu iş oldugunda pc ye reset atmadan internete giremiyorum :S yani cfosspeed programını anlamayanlar ctrl+alt+delete ağ iletişimi dediğimizde bağlantıya göre son hız bişey iniyor görünüyor ve bu jdownloaderdan başkası olamaz.
http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=19627

Last edited by vlkn9303; 07.08.2010 at 19:35.
Reply With Quote
Old 07.08.2010, 02:54
vlkn9303
Guest

yok mu bilen ya da daha önce karşılaşan arkadaşlar :S
çok sık olmuyor arada oluyor ama olsun bi kaç günlüğüne bi yere gitmem gerek pc yi açık bırakacam takılırsa boşa bırakmış olurum :S
Reply With Quote
Old 07.08.2010, 14:46
denek denek is offline
JD Beta

cfosspeed'i kaldır. gelince tekrar kurarsın.
Reply With Quote
Old 07.08.2010, 15:31
vlkn9303
Guest

cfosspeed le alakası yok ki ya pc de yabancı program yok hepside bildiğim aylardır kullandıgım programlar :S sen nerden biliyorsun cfosspeed den oldugunu.
Reply With Quote
Old 07.08.2010, 19:30
kara
Guest

Varsa kullandığınız virüs programını söyler misiniz?
Reply With Quote
Old 07.08.2010, 19:32
vlkn9303
Guest

olmaz mı : D
nod32 web korumasını devredışı bırakıyorum ama geri açılıyor kendisi o yüzden uğraşmıyorum artık ondan olabilir mi ?
Reply With Quote
Old 07.08.2010, 19:35
vlkn9303
Guest

http://board.jdownloader.org/showthread.php?t=19627
Reply With Quote
Old 07.08.2010, 19:50
kara
Guest

Bendede Kaspersky Internet Security 2010 var. Kasperskynin sizin sorununuza çok benzer bilindik bir problemi var. Mesela internetten bir video izlemek istediğinizde (youtube, facebook vb.) videoların önce tamamı iniyor sizde açılmıyor zannediyorsunuz ancak arkada sürekli videoyu tam hızda indiriyor ve tüm videoyu indirdiğinde video açılıyor yada diyelimki bir dosya indirmek istediniz o zamanda dosya hiç inmiyormuş gibi %0'da takılı kalıyor yada hiç indiğini anlayamıyorsunuz ama arkada sürekli tam hızda iniyor ve indirme tamamlandığında ancak anlıyorsunuz. Belki sizin virüs proramıda böyle bir duruma yol açıyor olabilir. Virüs programınızı kapatıp bir deneme yapın derim.
Reply With Quote
Old 07.08.2010, 20:18
vlkn9303
Guest

tşk ederim mantıklı ama ben bakıyorum part boyutu 0 olarak görünüyor indiriyor olsaydı artardı dimi ?
Reply With Quote
Old 07.08.2010, 21:27
kara
Guest

Quote:
Originally Posted by vlkn9303 View Post
tşk ederim mantıklı ama ben bakıyorum part boyutu 0 olarak görünüyor indiriyor olsaydı artardı dimi ?
Bakın ne demişim:

Quote:
Originally Posted by kara View Post
diyelimki bir dosya indirmek istediniz o zamanda dosya hiç inmiyormuş gibi %0'da takılı kalıyor yada hiç indiğini anlayamıyorsunuz ama arkada sürekli tam hızda iniyor ve indirme tamamlandığında ancak anlıyorsunuz.
Zaten problemde orda indirdiği halde part boyutu 0 da kalıyor. Ancak dosyanın inmesini beklerseniz dosya indiğinde birden arttığını göreceksiniz. Yani benim tahminim bu yönde.
Reply With Quote
Old 07.08.2010, 22:18
vlkn9303
Guest

hayır kardeşim sen beni anlamadın ben dosyanın indiği yere girip bakıyorum ordada 0 görünüyor jdownloaderda zaten sadece bağlanıyor yazıyor.
hadi dosyanın indiği yerde de 0 görünüyor diyelim. peki internete niye bağlanamıyorum ?
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules