JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 06.06.2010, 00:01
abcdefw
Guest
 
Posts: n/a
Exclamation Gigantyczny pobór RAMu

Witam ...

Mam taki problem :

Podczas pobierania z kilku serwerów .... program dosłownie zżera mi pamięć RAM. Normalna praca systemu to ~700 Mb pamięci ram win7.. lecz gdy włączę pobieranie z kilku nitek po ~16 min, zostaje zabrane dodatkowo jeszcze 1.6 Gb a czasami jeszcze więcej.... Mimo że skończy pobierać pliki i wyłączę Jd .. to pamięć się nie zwalnia, pozostaje nadal na takim zapełnieniu jak była podczas pobierania, trzeba resetować... system.

Co ciekawe: na liście w menadżerze zadań javaw.exe zajmuje 174 Mb, a nigdzie pozostały zajętych Mb nie ma ....

Czy tu jest problem z buforowaniem?Bo nie rozumiem tego....

Mam zainstalowaną wersję: 0.9.579
System: oryginał win7 proff
Reply With Quote
  #2  
Old 07.06.2010, 22:28
abcdefw
Guest
 
Posts: n/a
Default

nikt nic nie wie ? i nie miał takiego problemu ?
Reply With Quote
  #3  
Old 12.06.2010, 14:54
kamild1996
Guest
 
Posts: n/a
Default

Spróbuj użyć dowolnego programu do czyszczenia/optymalizacji pamięci RAM. Spróbuj również zaktualizować Javę
Reply With Quote
  #4  
Old 24.06.2010, 13:26
DiKei
Guest
 
Posts: n/a
Default

Witaj abcdefw
Opisujesz tu problem zżerania pamięci RAM - skoro wyłączasz program a pamięć nadal oscyluje się około 2+GB to już nie jest wina samego JDownloader - osobiście sam sprawdziłem to, posiadając samsung R780[4GB Ram, Win 7] z najnowszą wersją JDownloader - wszystko u mnie czyli JDownloader, komunikator Jabber, Skype, Safari, Format Factory[Odziwo szybko konwertuje i zżera mi tylko 700mb ram] wychodzi że mam wolne 2GB z 3,8[200 zarezerwował Windows 7]

Polecam przeczyszczenie komputera CCleaner'em, następnie oczyszczenie go z ewentualnego złośliwego oprogramowania, myślę że właśnie w tym tkwi Twój problem.

Pozdrawiam - DiKei.
Reply With Quote
  #5  
Old 17.09.2010, 11:55
prudy
Guest
 
Posts: n/a
Default

mam ten sam problem (win 7 x86, jdownloader v. 0.9.580). Wygląda mi to na wycieki pamięci w specyficznych przypadkach. Błąd jest już zgłoszony:
"**External links are only visible to Support Staff**

Last edited by prudy; 17.09.2010 at 12:04.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 13:00.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.