JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Go Back   JDownloader Community - Appwork GmbH > Pomoc w języku polskim > Zgłaszanie błędów programu
Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 28.05.2010, 13:22
użytkownik
Guest
 
Posts: n/a
Default "ihr cookie wurde nicht erkannt. Bitte loggen Sie sich unten ein oder kaufen Sie eine

Witam. Jdownloader wyświtlił mi komunikat następującej treści "ihr cookie wurde nicht erkannt. Bitte loggen Sie sich unten ein oder kaufen Sie einen Premium-Account. Sofortige Freischaltung" No i co najgorsze nie pobiera. Proszę o pomoc jak to naprawić???:outch:
Reply With Quote
  #2  
Old 28.05.2010, 13:53
grzesieks
Guest
 
Posts: n/a
Default

Mam ten sam problem. Jakaś masowa akcja chyba będzie
Reply With Quote
  #3  
Old 28.05.2010, 14:06
paziol
Guest
 
Posts: n/a
Default

Nie wiem czy mi sie dobrze wydaje, ale czy na stronie rapida przycisk "free user" nie byl zawsze po lewej stronie? Moze cos pozmieniali i trzeba czekac na update JD.
Reply With Quote
  #4  
Old 28.05.2010, 14:09
Artenol
Guest
 
Posts: n/a
Default

Mam pomysł. Wydaje mi się, że to wina tego, że rapid zamienił miejscami ikonki free download and rapid czy tam premium download. Dlatego najlepszym wyjściem byłoby gdyby w jakiś sposób jdownloader używałby z powrotem tego linku co powinien a nie tego, którego używa ;P


Edit: Dokładnie to samo, co napisał użytkownik nade mną

Edit 2: A tymczasem polecam używanie programu skipscreen. Ma on wprawdzie jedną wadę - nie może po prostu ciągnąć wszystkiego naraz, bo trzeba mu wybierać gdzie ma zapisywać w momencie kiedy rapid pobiera - czyli tak jak jest jak się normlanie pobiera. A tak można by to przynajmniej na jakiś czas ominąć :D

Last edited by Artenol; 28.05.2010 at 14:21.
Reply With Quote
  #5  
Old 28.05.2010, 14:25
chelseaadam
Guest
 
Posts: n/a
Default

No to czekamy na aktualizację JDownloadera...
Reply With Quote
  #6  
Old 28.05.2010, 14:47
SwIeRsZcZ
Guest
 
Posts: n/a
Default

Tak... też mam to samo od kilku godzin...
Reply With Quote
  #7  
Old 28.05.2010, 15:19
ratownik202
Guest
 
Posts: n/a
Default

witam mam ten sam problem proszę o pomoc
Reply With Quote
  #8  
Old 28.05.2010, 16:24
jack119
Guest
 
Posts: n/a
Default

zresetujcie program i działa, robimy to klikając na pasku menu Plik i potem Restartuj
Reply With Quote
  #9  
Old 28.05.2010, 19:33
paziol
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by jack119 View Post
zresetujcie program i działa, robimy to klikając na pasku menu Plik i potem Restartuj
Faktycznie dziala, dzieki bardzo.
Reply With Quote
  #10  
Old 28.05.2010, 20:02
karl333
Guest
 
Posts: n/a
Default

UWAGA!!!!!!!!!! Użytkownicy. Jeśli nie dzała wam dalej jdownloader to zrestartujcie go i zostaną wam wgrane nowe aktualizacje do programu. Program niechciał ściągać plików z rapida i z wielu innych, poniewż zostały wgrane nowe aktualizacje.

Teraz już wszystko będzie działać!!!!!!!!!!!!!!!!!
Reply With Quote
  #11  
Old 28.05.2010, 22:01
pspzockerscene's Avatar
pspzockerscene pspzockerscene is offline
Community Manager
 
Join Date: Mar 2009
Location: Deutschland
Posts: 71,121
Default

FIXED, restart JD twice and RESET FAILED LINKS!

GreeZ pspzockerscene
__________________
JD Supporter, Plugin Dev. & Community Manager

Erste Schritte & Tutorials || JDownloader 2 Setup Download
Spoiler:

A users' JD crashes and the first thing to ask is:
Quote:
Originally Posted by Jiaz View Post
Do you have Nero installed?
Reply With Quote
  #12  
Old 28.05.2010, 23:55
buazen
Guest
 
Posts: n/a
Default

jak wyżej.
...i hula
Reply With Quote
  #13  
Old 29.05.2010, 15:49
kAzek29
Guest
 
Posts: n/a
Default

No teraz może i pobieranie jest poprawione, bo z jednego starego konta, które dzisiaj utraciło ważność wczoraj mi pobierało ale mam też drugie (ważne do 22 czerwca) konto premium a gdy próbuję z niego pobierać (po wgraniu ostatniej aktualizacji) pojawia się inny problem "Dieses Konto ist abgelaufen...." (tłum. To konto wygasło) taką informacje widać w szczegółach konta i jDownloader próbuje ściągać jako free user.
Konto na 100% działa i jest poprawne, bo przez przeglądarkę mogę się na nie zalogować i pobierać.
Reply With Quote
  #14  
Old 30.05.2010, 00:50
otromba
Guest
 
Posts: n/a
Default

not working
Reply With Quote
  #15  
Old 31.05.2010, 18:07
miki
Guest
 
Posts: n/a
Default

LOG z JD 11185 Rapidshare stop all download.

**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
Reply With Quote
  #16  
Old 03.06.2010, 18:39
absurdalna
Guest
 
Posts: n/a
Default

..ja z kolei, faktycznie po aktualizacji normalnie mogę już pobierać.. z tym, że jedynie pierwszego linka z RS.
Kiedy skończy pobierać part1 i zaczyna part2 ( który jest dostępny) zaczyna odliczać 5 minut, po odliczaniu ponownie odlicza i tak w kółko.. a przy parcie3 pojawia się [oczekiwanie na nowe IP].

Nic nie daje restart programu ani uzyskanie nowego ip przez ponowne połączenie z internetem.

Czy ktoś ma/miał ponowny problem?
Reply With Quote
  #17  
Old 04.06.2010, 00:51
siwek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by absurdalna View Post
...Czy ktoś ma/miał ponowny problem?
Wszyscy, ponieważ na darmowym koncie trzeba czekać na kolejne ściąganie 15 minut (chyba że ktoś ma zmienny IP). Program zawsze odlicza 5 a nie 15 minut, bo od czasu do czasu zdarzy się że nie trzeba tyle czekać (ale zdarza się to rzadko) Dlatego co 5 minut program sprawdza czy już można pobierać - jak nie, to czeka następne 5 i znowu sprawdza. Zawsze po trzecim odliczaniu 5 minut program pobiera następny part. Ile dokładnie minut pozostało do następnego pobierania możesz zawsze sprawdzić jak wejdziesz przez przeglądarkę na link.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:18.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.