JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 18.10.2009, 17:21
Bob
Guest
 
Posts: n/a
Default Skakanie transferu

Yo, zauważyłem ostatnio w swoim JD, że podczas pobierania transfer skacze np. ściągam z prędkością 64kb chwile potem skoczy na 2kb za chwile na 77kb. Mierząc stoperem pobieranie parta 200mb za pomocą JD i zwykłego sposobu wyszło, ,że JD ściąga wolniej. Od czego zależy, że JD skacze tak z transferem?
Reply With Quote
  #2  
Old 23.10.2009, 17:12
kamil555
Guest
 
Posts: n/a
Default

Podpisuję się pod tym. Mam to samo!
Reply With Quote
  #3  
Old 24.10.2009, 21:48
kiejo9
Guest
 
Posts: n/a
Default

mi w ogole chodzi tragicznie, szczegolnie na rapidshare max. 22 kb
Reply With Quote
  #4  
Old 24.10.2009, 23:58
siwek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Akurat na rapidzie to skacze i będzie skakać zawsze, bo chcą zarobić na premium. Zwłaszcza w weekend wolno chodzi, bo ograniczają.
Reply With Quote
  #5  
Old 11.11.2009, 22:48
wisnia1984
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ja mam to samo.Gdy wyskakuje prędkość 128 B\s przez 5 sekund wszystko stoi a potem spada do ok 30 B\s i wtedy ściąga ale równierz przez 5 sek. i tak na zmiane.I często jest tak że między partami wyskakuje info brak wolnych slotów i zbyt dużo użytkowników.Czy rapid ma przeciążone servery czy w kulki lecą z użytkownikami free?Problemu z netem nie mam bo gram w gry online i wszystko śmiga jak ma być.
Reply With Quote
  #6  
Old 24.11.2009, 02:08
Spalony
Guest
 
Posts: n/a
Default

Mam ten sam problem co wisnia1984, wie ktoś może jak ten problem rozwiązać ? czy to wina jakichś ograniczeń rapidshare, czy może cos z mym JD ?
Reply With Quote
  #7  
Old 24.11.2009, 21:10
siwek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Odnośnie Rapidshare, to tu już było wyjaśniane:
Code:
http://board.jdownloader.org/showpost.php?p=48117&postcount=6
Tu macie dowód przycinania transferu przez Rapidshare.

Tak wyglądał wykres pobierania o godz 11:


a tak już o 14:


Spójrzcie na te równe szlaczki, więc widać że rapid ma jakieś zamontowane urządzenie, które równiutko powoduje zmienny transfer.

Nie zdziwię się, jak np. niedługo wydłużą limit oczekiwania na następne ściąganie z 15 na np, 30 minut. To jest przedsięwzięcie komercyjne, więc nikt się nie będzie oglądać na free userów. Pozostaje nam tylko kupić konto premium albo Ewentualnie wykupienie transferu za SMS na jakichś serwisach, które się ostatnio pojawiły.
Reply With Quote
  #8  
Old 24.11.2009, 22:01
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
To jest przedsięwzięcie komercyjne, więc nikt się nie będzie oglądać na free userów
Nie byłbym taki pewny, rapid musi w jakimś stopniu zadbać o free userów inaczej sporo stracą, kasę mają dzieki uploaderom a uploaderzy korzystają na punktach które są naliczane tylko przy pobieraniu z konta free, to prosty rachunek nie ma free userów (z powodu upierdliwych ograniczeń) nie ma punktów dla uploaderów a Ci z kolei nie mają bonusów (punkty) więc idą gdzie indziej
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 11:55.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.