JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 10.11.2009, 21:24
PLANETA
Guest
 
Posts: n/a
Question Miernik Predkosci.

A więc mam takowy problem że ,jak się program uruchomi to nie wyskakuje ,mi te okienko z predkoscia pobieranych danych, a do wczoraj się pojawiało i mam tę opcje zaznaczona i nie pokazuje ,tego paska u góry w prawym rogu ,zapodaje fotkę z tm paskiem co go teraz nie mam, dziwne samo znikło i czekam na, wasze propozycje co z tym zrobić ok.
Spoiler:


Last edited by PLANETA; 10.11.2009 at 21:29.
Reply With Quote
  #2  
Old 10.11.2009, 21:30
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Samo nie mogło zniknąć, zmieniałeś coś ? program się zaktualizował i zniknął wykres ?
Odznacz w opcjach pokazywanie wykresu (ma być nie zaznaczony) uruchom ponownie program zaznacz i uruchom raz jeszcze.

Jeśli nie pomoże pobierz czystą wersję rozpakuj/zainstaluj powinno być ok.
Reply With Quote
  #3  
Old 10.11.2009, 21:37
PLANETA
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by Cichy View Post
Samo nie mogło zniknąć, zmieniałeś coś ? program się zaktualizował i zniknął wykres ?
Odznacz w opcjach pokazywanie wykresu (ma być nie zaznaczony) uruchom ponownie program zaznacz i uruchom raz jeszcze.

Jeśli nie pomoże pobierz czystą wersję rozpakuj/zainstaluj powinno być ok.
A widzisz znikło i zrobiłem tak jak mi kazałeś, i nići a program zaktualizowałem i dalej nic, a skąd pobrać czysty program bo ,dla mnie to jest dziwne tyle miesięcy ,było ok a dzis nagle se samo te okienko znikło wiesz.:confused:

Prosze zapodać jakąś pewna wersje ,co by ta funkcja działała ok.

Last edited by PLANETA; 10.11.2009 at 21:55.
Reply With Quote
  #4  
Old 10.11.2009, 21:46
Cichy
Guest
 
Posts: n/a
Default

Program pobierz tutaj:
Code:
http://jdownloader.org/download/index
Wierz mi nic samo z siebie się nie dzieje gdzieś musi być przyczyna
Spróbuj jeszcze wejść do katalogu głównego programu jest tam plik windows_restore.bat uruchom go, plik odpali JD i zaktualizuje. Zrób wczeß kopie linków, zaznacz wszystkie pakiety kliknij prawym przyciskiem na którymß i wybierz utwórz DLC lub pprostu skopiuj katalog config.
Reply With Quote
  #5  
Old 10.11.2009, 22:02
PLANETA
Guest
 
Posts: n/a
Default

A więc pobrałem zainstalowałem ,i dalej nici z tego nie wyswietla mi tego gównianego okienka ,i nic nie kopałem zaznaczone jest ,i to jest martwe pole nic tam nie ma, ani nie widać i powróciłem do mej nie instalkacyjnej wersji, i trza się z nią jakoś męczyć, a tobie dzieki za fatygę ok. :thumbup:
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 03:39.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.