JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 19.04.2009, 23:56
sonial13
Guest
 
Posts: n/a
Question Wolna prędkość ściągania...

Witam wszystkich na wstępie:)
Mam takie małe pytanko: czy istnieje możliwość przyspieszenia ściągania jakoś w JD? Jest gdzieś jakaś regulacja w opcjach? Średnia prędkość ściągania np. FFoxem to 200 - 230 kB/s, Azureus też tak podciąga czasem. Kłopot jest z JD - prędkość spada czasem do 60 - 80 kB/s, normalnie to około 100 - 120 kB/s. Można coś z tym fantem zrobić?
Z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam:)
Reply With Quote
  #2  
Old 20.04.2009, 00:04
ubauba20
Guest
 
Posts: n/a
Default

firefox troche zawyża predkosc sciagania, ale u ciebie róznica jest chyba troche za duża zeby to o to chodziło
Reply With Quote
  #3  
Old 20.04.2009, 12:21
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Tak, FireFox inaczej liczy prędość - bardziej uogólnia. Ewentualnie mogło się tak zdarzyć, że dla niego Rapidshare wybrało inne serwery końcowe - możesz spróbować zrobić sobie test prędkości pobierania rapidshare (jest w konfiguracji tej wtyczki), a potem ustawić najszybszy serwer.
Reply With Quote
  #4  
Old 21.04.2009, 11:29
sonial13
Guest
 
Posts: n/a
Default

Właśnie miałem mówić - testery prędkości łącza pokazują takie same wyniki jak FFox, ponad 200 kB/s, sprawdzałem...

A jeszcze jedno pytanie: dość często jak załączam linki do ściągania zwiesza mi się program, muszę restartować. Jest to dość uciążliwe... Czy jest może jakaś stabilniejsza wersja niż 0.4.936?

Last edited by sonial13; 22.04.2009 at 15:21.
Reply With Quote
  #5  
Old 25.04.2009, 11:59
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ciężko powiedzieć, mi np. 0.4.936 działa bardzo stabilnie. Niedługo wyjdzie nowa, więc może ona będzie funkcjonowała lepiej u Ciebie.

Poza tym pracujemy nad nowym systemem pobierania plików, który powinien również rozwiązać problem z różnymi prędkościami pobierania.
Reply With Quote
  #6  
Old 27.04.2009, 13:04
sonial13
Guest
 
Posts: n/a
Default

Dzięki, za info:)
PZDR!
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 17:17.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.