JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 29.03.2009, 22:20
Gregrin
Guest
 
Posts: n/a
Default Rapidshare - czekanie 15 minut

JD po każdym ściągnięciu z RS czeka 15min a nie zawsze to jest konieczne (np u mnie się zdarzyło że mogłem pobierać już po niecałej minucie!!)
Barwnie to opisałem tu http://board.jdownloader.org/showthread.php?p=4119

EDIT: chyba dzieje sie tak jeżeli plik został pobrany szybciej niz okreslony czas (cos kolo godziny) i jeżeli czas jaki pobieraliśmy plik jest krótszy od tego wyznaczonego o pare minut, to musimy odczekać te parę minut żeby dostac ticketa na następny plik. Jeżeli pobraliśmy jakiś plik wiele szybciej to czekamy automatycznie 15 min(ci z szybkim łączem nie potrzebują poprawki pluginu bo nic im ona nie da). Wydaje mi sie rowniez ze czas jest uwarunkowany albo od ostatnio sciaganej rzeczy albo od ilości danych ściągniętych z naszego ip w jakims przedziale czasu.
EDIT2:po sciagnieciu 70MB nie musialem czekac, nastepnie sciagnolem plik 15MB i musialem czekac całe 15 minut (widocznie ściągnąłem za dużo danych w określony przedziale czasu)

Last edited by Gregrin; 30.03.2009 at 02:53.
  #2  
Old 11.04.2009, 18:04
Gregrin
Guest
 
Posts: n/a
Default

Dlaczego nikt sie tym nie zajął ?? Przecież dla twórców to nie problem żeby program sprawdzał stan co kilkanaście -dziesiąt sekund zamiast co 15min. A pomoże to ludziom którzy dzielą jedno IP i w momencie gdy program czeka 15 min inna osoba w sieci zaczyna coś ściągać i program ma później problem przez parę godzin trafić w moment gdy nikt nie ściąga i można zacząć coś pobierać. Bardzo bym prosił żeby ktoś wprowadził tą jedną mała zmianę.
  #3  
Old 12.04.2009, 17:48
ubauba20
Guest
 
Posts: n/a
Default

nie narzekaj tylko poczekaj ;]
na pewno nad tym pracują, trochę cierpliwości
  #4  
Old 12.04.2009, 23:27
Gregrin
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by ubauba20 View Post
nie narzekaj tylko poczekaj ;]
na pewno nad tym pracują, trochę cierpliwości
No raczej nie skoro od 2 tygodni nikt sie tym nie zainteresował. Po prostu problem dotyczy bardzo wąskiej grupy osób które maja wolne łącza i pewnie są ważniejsze rzeczy do zrobienia ale żeby wprowadzić tak zmianę potrzeba tylko zmienić jedna wartość :/.
  #5  
Old 14.04.2009, 09:33
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Gregrin nie zupełnie masz rację. Wtyczka RS korzysta z RS API i trochę trzeba ją przebudować (a jest to największa wtyczka programu), by to usprawnić. Problem jest już dodany do naszej listy zadań. Kłopoty występujące u wąskiego grona użytkowników (zwłaszcza gdy nie występują u nas, deweleperów) są trudniejsze do rozwiązania, ponieważ robimy to tak trochę w ciemno, ale mam nadzieję, że wkrótce i on zostanie rozwiązany.
  #6  
Old 14.04.2009, 11:22
Gregrin
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by djuzi View Post
Gregrin nie zupełnie masz rację. Wtyczka RS korzysta z RS API i trochę trzeba ją przebudować (a jest to największa wtyczka programu), by to usprawnić. Problem jest już dodany do naszej listy zadań. Kłopoty występujące u wąskiego grona użytkowników (zwłaszcza gdy nie występują u nas, deweleperów) są trudniejsze do rozwiązania, ponieważ robimy to tak trochę w ciemno, ale mam nadzieję, że wkrótce i on zostanie rozwiązany.
W sumie to nie jakiś błąd programu tylko błędne założenie że trzeba czekać zawsze 15 min. Żeby sprawdzić to u siebie wystarczy że nałoży się ograniczenie na prędkość ściągania i taki 100MB plik będzie się długo ściągało (dłużej niż godzinę, niestety nie wiem dokładnie ile :/). Starałem się jak najdokładniej opisać jak to wygląda. Dzięki za zainteresowanie.
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 16:14.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.