JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Go Back   JDownloader Community - Appwork GmbH > Pomoc w języku polskim > Dyskusja Ogólna
Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 19.01.2012, 00:37
krokot
Guest
 
Posts: n/a
Cool problem z CRC ciąg dalszy

Witam
Nadal nie rozwiązałem problemu który się pojawia w partach po ściągnięciu plików. Java mam x64 bit najnowszą.system windows 7 Ultimate x64 PL
łącze UPC 100 Mbit ze strony www wszystko się ściąga jak należy to samo przez jdownloader nie. Jedno co zauważyłem jeśli plik ściąga się przez WWW maxymalny transfer ma 1,5 MB/s w jdownloader 11-12 Mb/s. Rozwiązał ktoś może z was ten problem.Dysk był sprawdzany, ram procesor.Wszystko jest OK.
Testowałem również bez Antyvir, i zapory... proszę o pomoc
pozdr
Reply With Quote
  #2  
Old 19.01.2012, 09:08
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Odpowiedź nadal taka jak w poprzednim temacie:
"Zmniejsz liczbę części na plik, zmniejsz liczbę ściąganych jednocześnie plików".

Jeśli nadal problem będzie występował, należy zamieścić log z jD zgodnie z zasadami opisanymi w poradniku. Być może z loga da się coś więcej wywnioskować.
Reply With Quote
  #3  
Old 21.01.2012, 02:29
krokot
Guest
 
Posts: n/a
Default

zgłaszam rapidshare działa bez problemu i wupload.. filesonic się kaszani ..a może to coś ogólnie ten serwer się kaszani... słyszałem że jeśli serwer jest obciążony to CRC takie rzeczy mają miejsce jutro wyśle logi.

pozdr
Reply With Quote
  #4  
Old 21.01.2012, 11:38
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Raczej nie, bo byłby to problem masowo zgłaszany przez wielu użytkowników. A może... twój ISP celowo powoduje błędy CRC, chcąc ograniczyć ruch z najbardziej popularnego (a co za tym idzie - generującego największy ruch) serwisu - wtedy powinno pomóc ustawienie 1/1 (1 plik w jednej części) bo tak działa przeglądarka.

Last edited by editestowy; 21.01.2012 at 11:57.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:15.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.