JDownloader Community - Appwork GmbH

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 17.02.2010, 18:30
quake
Guest

Default Bu Program Yeniden Elden Geçmeli

Çok ciddi hız sorunları var bu programda.Free kullanıcılar için 40-50 kb normalde premium için 60-70 kb hız hiç normal değil.2 farklı premium ile denedim hotfile ve rapid ikisindede en fazla 70 kb hız gördüm. (Sanki özel olarak sınırlanmış gibi daha yukarıya asla çıkmıyor). Bunun haricinde upload siteleri haricindeki serverlardan denedim aynı 70 kb üzerine asla çıkamıyor. IDM ile bu testleri yaptım grafikte gösterilen hızı dikkate almadım dakika hesabı yaptım yarı yarıya fark var hatta yarıdan fazla.Ve kesin karar kıldım bu yazılımda sorun var.En azından hız konusunda iyileştirme yapılmalı.Test edin görün.Grafikte gösterilen hızı dikkate almayın en doğru sonucu dakika hesabı verir.100 mb yaklaşık 15-17dk arasında iner 1 mb bağlantı ile buna göre değerlendirin.

sistemim
xp 32 bit
antivir premium (firewall yok)

Reply With Quote
Old 17.02.2010, 19:21
bluemoon072
Guest

Antivir Premium daki webguard seçeneğini etkisiz hale getirip, indirme işlemlerini o şekilde yaparak deneyiniz.
Reply With Quote
Old 17.02.2010, 19:34
quake
Guest

Kardeşim çok sağol hız tavan yaptı demek ki burada benim cahilliğim varmış. Jdownloader için yukarıda söylediklerimin hepsini geri alıyorum. Sorun falan yok herşey stabil. Sadece kullanıcının biraz bilinçli olması gerekiyormuş.O mesajı atarken gerçekten sinirliydim şuanki mesaj tam tersi çok mutluyum:D Tekrardan sağol.
Reply With Quote
Old 18.02.2010, 17:24
immortel
Guest

kesinlikle elden gecemeli çünkümakineyi cok yoruoy.tıpkı firefox gibi hantallasıtıyor.satbil değil kimse darılmasın.sonunda bağpantı elden gidiyor.hele son sürümünde bende cok yasanamaya baladı ve en önemlisi stabil değil emule kullanırım 14-15 saat aralıkısız download yardı bu kadar yorulma olmazdı bu program ki artıkm bağaımlısı oldum ; makineyi cok yoruyor.
Reply With Quote
Old 24.02.2010, 23:14
camalan
Guest

Quote:
Originally Posted by bluemoon072 View Post
Antivir Premium daki webguard seçeneğini etkisiz hale getirip, indirme işlemlerini o şekilde yaparak deneyiniz.
Ben Norton 360 kullanıyorum bağlantım 8 Mbps Norton 360 da devredışı bırakmam gereken bir yer varmıdır?
Reply With Quote
Old 04.03.2010, 18:15
ioz
Guest

Exclamation Nasıl bir makineymiş bu?

Quote:
Originally Posted by immortel View Post
kesinlikle elden gecemeli çünkümakineyi cok yoruoy.tıpkı firefox gibi hantallasıtıyor.satbil değil kimse darılmasın.sonunda bağpantı elden gidiyor.hele son sürümünde bende cok yasanamaya baladı ve en önemlisi stabil değil emule kullanırım 14-15 saat aralıkısız download yardı bu kadar yorulma olmazdı bu program ki artıkm bağaımlısı oldum ; makineyi cok yoruyor.
Nasıl bir makineymiş bu böyle yorulan?
Cyryptload ile karıştırıyorsun herhalde?

program Java çalıştırıyor onun dışında sisteme yük getirmez.

Sen önce bigisayrını antivirüs yükle temizle bence P3 makinlar bile çok rahat çalıştırıyor.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules