JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 11.08.2010, 10:05
Ziomex2073
Guest
 
Posts: n/a
Default Uruchamianie Jdownloadera przy starcie systemu i pobieranie

Witam... Chciałbym się zapytać co mam zrobić aby Jdownloader włączał się przy starcie systemu i aby pobierał automatycznie pliki... Mam Windowsa XP jak coś:D...
Reply With Quote
  #2  
Old 11.08.2010, 19:56
tom70's Avatar
tom70 tom70 is offline
Fibre Channel User
 
Join Date: Mar 2009
Location: Polska
Posts: 123
Default

W Windows XP kopiujesz ikonkę jDownloadera i wklejasz do Autostartu i po sprawie.
żeby pobierał automatycznie musisz zaznaczy opcję :Rozpocznij pobieranie po uruchomieniu programu.
Reply With Quote
Old 28.01.2011, 05:40
breeze71gh
Message deleted by drbits. Reason: Selling illegal product keys
  #3  
Old 06.03.2011, 03:06
mcaffey
Guest
 
Posts: n/a
Default

Odświeżam temat, ponieważ też mam problem z automatycznym startem pobierania. Oczywiście w ustawieniach pobierania i sieć mam zaznaczone "Rozpocznij pobieranie po starcie programu" ale i tak po włączeniu programu muszę kliknąć przycisk który wygląda jak "play" żeby zaczęło się pobieranie. Wiecie może jak ustawić abym nie musiał tego robić tylko zaczynało się automatycznie ?
Reply With Quote
  #4  
Old 06.03.2011, 21:25
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,029
Default

Nie ma innego ustawienia - jedynie tak jak napisałeś: Ustawienia -> Pobieranie i Sieć -> zaznaczyć checkbox przy "Rozpocznij pobieranie po uruchomieniu programu". Działa bez problemu.

Ale - czy przypadkiem nie chcesz tego uruchamiać po starcie systemu? Jeśli tak, to możliwa jest sytuacja, że po starcie jD nie ma jeszcze zestawionego połączenia z siecią.
Reply With Quote
  #5  
Old 22.01.2019, 11:33
Stefanek67
Guest
 
Posts: n/a
Default

Dodam swoje 5 groszy dla osób posiadających Windows10 i problem z automatycznym uruchamianiem Jdownloadera na koncie Administratora.
Trochę się męczyłem .W starym win 7 po dodaniu do autostartu aplikacja sama startowała i nie było problemów , w Win10 niestety trzeba potwierdzić że zezwalamy na start i dopiero po potwierdzeniu startuje .
Aby samoczynnie Startował Jdowloader trzeba wyłączyć UAC , czyli system potwierdzenia Administratora. Oczywiście wszystkie ustawienia we właściwościach - Zgodnosci , włączamy Administrator, Skrót - Zaawansowane , podobnie .
Menadźer Zadań w uruchamianie włączamy .
Teraz najważniejsze grzebanie w rejestrze , czyli trzeba zrobić kopie rejestru i ewentualnie punkt przywracania systemu .
Przechodzimy do rejestru , szukamy klucz HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System znajdujemy - EnableLUA ustawiamy dane wartości na 0 , odszukujemy jeszcze ConsentPromptBehaviorAdmin i podobnie ustawiamy na 0 . Zapisujemy i już jest po kłopocie .
Restartujemy system i Jdonloader sam startuje w win10
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 07:27.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.