JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 20.02.2010, 17:08
sieradz
Guest
 
Posts: n/a
Default Problem z nadmiernym pobieraniem

Witam. Czy ktoś spotkał się z czymś takim: po włączeniu pobierania ustawiam np maksymalne pobieranie na np 60 kb/s (przy neostradzie 1Mb, czyli około 1/3 maksymalnego transferu). Jednak przy otwieraniu stron www zauważyłem, że coś za wolno się one otwierają. Mój firewall umożliwia podgląd jaki jest transfer do i z internetu więc otwieram i co widzę? Pobieranie 120-140 kb/s. Jdownloader pokazuje że ściąga około 60 kb/s a naprawdę przez jawę idzie 2-3 razy wiecej zapychając całe łącze. Jdownloader na pauze (czyli 5 kb/s) a tu dalej transfer przez jawę 120-140 kb/s i strony się nie otwierają. Dopiero po wstrzymaniu pobierania transfer spada do zera. Myślałem że się coś skopało, wiec odinstalowałem jdownloadera, jawę i wszystko od nowa. POMOGŁO!!! Jaka prędkość ustawiona na jdownloaderze taki transfer zajmuje. Ale niestety tylko na kilkanaście dni bo dziś znowu to samo...... downolader ustawiony na minimum, ściąga (ciekawe co) na maksa. Czy to jakiś wirus? Czy bład programu? A może ja coś robię źle?.......
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 12:30.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.