JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 08.06.2009, 00:51
Gregrin
Guest
 
Posts: n/a
Default Potwierdzenia regulaminu

Witam.

Można jakoś masowo potwierdzić wszystkie regulaminy (przy tych ciągłych updatach cały czas na nowo trzeba to zaznaczać :/) ??

Jeśli nie, to wydaje mi sie że monit o potwierdzenie regulaminu powinien być w momencie zatwierdzania linków w zbieraczu a nie podczas ściągania kiedy może nie być nas przy kompie :/
Reply With Quote
  #2  
Old 08.06.2009, 09:18
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Można masowo.
Ustawienia->Hosting i Zaakceptowane (ptaszek przy wybranym serwisie)

Sprawdzenie linku nie wiąże się z regulaminem, dlatego monit jest przy pobieraniu.
Reply With Quote
  #3  
Old 08.06.2009, 11:46
Gregrin
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by djuzi View Post
Można masowo.
Ustawienia->Hosting i Zaakceptowane (ptaszek przy wybranym serwisie)

Sprawdzenie linku nie wiąże się z regulaminem, dlatego monit jest przy pobieraniu.
Tzn przez masowo rozumiesz zaakceptowanie wszystkich (bo dalej nie widzę opcji zaakceptuj wszystkie czy cos takiego) ??

Wiem że sprawdzanie nie ale w momencie przenoszenia mógłby to sprawdzić żeby później nie wymagać akcji użytkownika.
Reply With Quote
  #4  
Old 08.06.2009, 16:28
miki
Guest
 
Posts: n/a
Default

Mozna jakos za pomoca jednego klikniecia zaakceptowac wszystko.

Czy JD sciaga z **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
Reply With Quote
  #5  
Old 08.06.2009, 17:31
Gregrin
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by miki View Post
Mozna jakos za pomoca jednego klikniecia zaakceptowac wszystko.
Mógłbym prosić o wyjaśnienie jak to zrobić ?? Bo w opcjach hostingu widzę tylko możliwość zaptaszenia po kolei
Reply With Quote
  #6  
Old 13.06.2009, 22:34
Gregrin
Guest
 
Posts: n/a
Default

Znowu aktualizacja więc ponawiam prośbę o wytłumaczenie mi jak to wszystko naraz zaznaczyć.
Reply With Quote
  #7  
Old 13.06.2009, 22:50
siwek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Gregrin, ja tu nie widzę możliwości zaznaczenia wszystkich, ale przecież te kilkadziesiąt razy też nie jest takie znowu uciążliwe. Jeśli jakieś linki dodasz wcześniej, to zaznacz właśnie od razu te wtyczki i nie będzie później kłopotu.
A mam takie pytanie: dlaczego niektóre wtyczki są zaznaczone na szaro, a niektóre na biało? Myślałem że załadowane są na szaro, ale zaznaczyłem hosting rapidshark.pl - czyli teraz wtyczka jest załadowana, ale nadal jest biała.
Reply With Quote
  #8  
Old 16.06.2009, 19:56
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Nie ma możliwości zaakceptowania jednym kliknięciem wszystkich naraz.
Chodziło o to, że można zrobić to w jednym oknie, unikając wyskakujących okienek z prośbą o akceptację regulaminu.

Ustawienia->Hosting ; a następnie zaznaczamy wszystkie pola w kolumnie Zaakceptowany.
Reply With Quote
  #9  
Old 18.06.2009, 00:20
miki
Guest
 
Posts: n/a
Default

Kilkadziesiąt razy klik na okienko to nie jest uciążliwe ??

Można było zostawić na samej gorze w rogu jedno małe okno , które po kliknięciu zaznaczało by wszystkie pozostałe.

Czy da się poprawić czcionkę na Forum bo czytać sie tych hieroglifów czasem nie da.
Reply With Quote
  #10  
Old 18.06.2009, 11:12
siwek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Uważam że nie jest to tak uciążliwe, bo jest niemożliwością, że ściągasz z prawie wszystkich tych stron. A te np. 10 z których ściągam mogę zaznaczyć w kilkanaście sekund. Wydaje się że twórcy specjalnie nie dali takiej opcji, bo to jest takie jakby ostrzeżenia i każdy serwis rządzi się swoimi prawami i dlatego trzeba to oddzielnie zaakceptować. Tak samo jak nie zarejestrujesz się za jednym razem na 10 forach, czy nie wpiszesz jednego klucza do 10 gier naraz.
A czcionkę da się naprawić - prawy górny róg zmienić na Polski.
Reply With Quote
  #11  
Old 22.06.2009, 20:52
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Niestety ze względu na wymogi prawne nie możemy zrobić akceptacji wszystkiego jednym kliknięciem.

miki: bardzo proszę... osobny temat, screeny. Twój problem jest odosobniony troszkę, bo np. u mnie czcionka jest wielka i nie ma żadnego maczku, żadnych hieroglifów, itp.
Reply With Quote
  #12  
Old 23.06.2009, 20:10
grafi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Mozecie - wystarczy w jednym pliku/okienku/polu z paskiem przewijania wyswietlic wszystkie regulaminy oraz pole do zaznaczenia haczykiem, ze oswiadcza sie zapoznanie ze wszystkimi regulaminami.

Lub latwiejszy sposob, ale nie wiem czy calkiem zgodny z prawem - JD wyswietla oswiadczenie uzytkownika ktory posiwiadcza, ze przeczytal wszystkie regulaminy hostingow obslugiwanych przez JD.

Mozna? Mozna
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 18:09.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.