JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 18.02.2012, 15:44
mampolek
Guest
 
Posts: n/a
Default Wtyczka do nopremium?

Witam

Mam taki problem. W starszej wersji JDONWLOADERa jest normalnie wtyczka do serwisu nopremium.pl. Działa można z niej swobodnie korzystać.

Gdy zgodzę się na aktualizację programu wtyczka znika :/

Czy istnieje możliwość jakoś dodania tej wtyczki? Np. z poprzedniej wersji? Jest jakis plik konfiguracyjny z tymi wtyczkami?

Z góry dziękuje za pomoc,
Pozdrawiam
Reply With Quote
  #2  
Old 18.02.2012, 15:57
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

nopremium jest jako multihosting jest obsługiwane wyłącznie przez wersję Nightly - po uaktywnieniu dodatku Premium i restarcie jD - pojawi się możliwość wpisania informacji o koncie/haśle dla tego serwisu.
Reply With Quote
  #3  
Old 14.03.2012, 01:40
timek23
Guest
 
Posts: n/a
Default

Mam Nightly i nie widze tej wtyczki po aktualizacji... Co jest?
Reply With Quote
  #4  
Old 14.03.2012, 14:36
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

No to jeszcze raz:
1. Wtyczki do multihostingów obsługiwane są przez dodatek (Rozszerzenie/AddOn) Premium
2. Włącz Rozszerzenie "Premium"
3. Zrestartuj jD
4. Użytkownika/hasło dla hostingu "nopremium" (a także inne hostingi multiservice) dodajemy teraz jak dla normalnego hostingu: Wtyczki i Dodatki -> Serwisy i Konta Premium -> Konta -> Klawisz "Dodaj Konto"
Włacz Rozszerzenie (AddOn) Premium i zrestartuj jD, po restarcie pojawi się możliwość wpisania konta/hasła dla serwisu nopremium - tak jak dla normalnego serwisu hostingowego.
Reply With Quote
  #5  
Old 14.03.2012, 15:09
timek23
Guest
 
Posts: n/a
Default

Quote:
Originally Posted by editestowy View Post
No to jeszcze raz:
1. Wtyczki do multihostingów obsługiwane są przez dodatek (Rozszerzenie/AddOn) Premium
2. Włącz Rozszerzenie "Premium"
3. Zrestartuj jD
4. Użytkownika/hasło dla hostingu "nopremium" (a także inne hostingi multiservice) dodajemy teraz jak dla normalnego hostingu: Wtyczki i Dodatki -> Serwisy i Konta Premium -> Konta -> Klawisz "Dodaj Konto"
Włacz Rozszerzenie (AddOn) Premium i zrestartuj jD, po restarcie pojawi się możliwość wpisania konta/hasła dla serwisu nopremium - tak jak dla normalnego serwisu hostingowego.
Dzieki kolego o tym to ja wiedzialem.

DLA POTOMNYCH. Wystarczylo ponownie zainstalowac wersje Nightly. Same aktualizacje nie radzily sobie. Pozdrawiam
Reply With Quote
  #6  
Old 14.03.2012, 15:19
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Nie wiem w jaki sposób doszłeś do tego, że aktualizacja Stable-> Nightly czy też samego Nightly spowoduje działanie serwisów multihostingowych.
Aktualizacje nie mają nic wspólnego z właczeniem obsługi Premium.
Reply With Quote
  #7  
Old 14.03.2012, 15:47
timek23
Guest
 
Posts: n/a
Default

Ja juz od dawna mialem Nightly tyle ze nie uzywane z pol roku, teraz po prostu zainstalowalem aktualizacje ktore nie wniosly zadnego Premium czy czegos takiego, nawet po kilku restartach programu.
Instalujac jeszcze raz widocznie cos wiecej sie pobralo i teraz wszystko jest jak nalezy Zalecam oczyscic ten temat i wstawic tylko poprawna instrukcje.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 02:01.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.