JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 26.11.2009, 16:14
Cichy
Guest

Quote:
Tutaj cię zasmucę, bo Linksys to takie samo Made in China jak inne popularne firmy, tyle, że mają znaczek Cisco, co w tym wypadku jest dużym nieporozumieniem bo to niebo a ziemia.
Teraz trudno coś kupić żeby nie było made in taiwan albo china. Praktycznie każdy sprzęt jest tam robiony. Druga sprawa Linksys został wykupiony prze Cisco, a skąd są powszechnie wiadomo

Quote:
Ja miałem 5 linksysów i działały kiepsko, kolega miał TP-linka, też działał kiepsko.
Z TP-linkami jak pisałem są problemy, jeśli chodzi o Linksys to musiałeś mieć pecha (jak pamiętasz to podaj jakie to były), sporo ich (linksys) założyłem u klientów i tylko jednego po burzy wymieniałem, większość "awarii" jakie miałem zgłaszane wynikały z winy klienta, kilka z winy instalatora

Quote:
Z tym to cuda się działy - nagle niektóre funkcje przestały działać, mimo, że urządzenie się włączało i nie wykrywało żadnych problemów. I nie wynikało to z ustawień, bo one się nie zmieniły.
Blacki na pierwszych wersjach firmware miały różne problemy, jednym z dość spotykanych było gubienie zasięgu sieci, od wersji v1.4.2.R nie spotkałem się jeszcze z żadnym problemem.

Last edited by Cichy; 26.11.2009 at 16:21.
Reply With Quote
Old 26.07.2010, 11:38
adas22
Guest

Ja mam pytanko odnośnie routera Netgear DM111P -> **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff** , czy będzie nadawał się pod Neostradę ?
Reply With Quote
Old 27.07.2010, 02:03
buggsy buggsy is offline
BugMeNot Account

Mam identyko jak ty (netia na linii TPSA), używam router TP-LINK w8960n. Auto reconnect działa idealnie! Nie zastanawiaj sie tylko kupuj to co ci podalem, bo naprawde dobry sprzet. Nic sie nie zacina, nie zrywa polaczenia i zasieg WIFI mam na cale chate(nie mieszkam w bloku)
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules