JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 06.01.2012, 00:56
krzyho461
Guest
 
Posts: n/a
Default Pomoc.

Witam,od razu przejdę do problemu,otóż od niedawna używam programu JDownloader i chciałem zapytać co może być spowodowane niskim transferem sciągania filmów z megavideo.Od razu mówię że zakupiłem premium na megavideo.Internet mam 3mb.Teraz chciałem zapytać w czym może być problem,czy to możliwe żebym współdzielił z kimś konto?
Reply With Quote
  #2  
Old 06.01.2012, 11:40
editestowy's Avatar
editestowy editestowy is offline
Polish Supporter
 
Join Date: May 2009
Location: PL
Posts: 3,026
Default

Przy łączu 3MB powinieneś uzyskiwać prędkość ~300 KiB/s.

1. Czy włączyłeś obsługę konta Premium w JD? Upewnij się, że na dole po lewej stronie znajduje się ikonka serwisu.
2. Czy w przeglądarce lub też w innych programach również masz niskie prędkości z tego serwisu?
3. Jeśli używasz antywirusa/firewalla - upewnij się, że procesy o nazwach: javaw.exe/java.exe są dodane do listy zaufanych aplikacji. Dodatkowo wyłącz skanowanie ruchu dla tych aplikacji (html scanner/web scanner).
4. Jak masz ustawione parametry (widoczne z prawej strony na dole):
Max. il. poł. (maksymalna liczna połączeń/wątków na plik, czyli w ilu częściach jest plik ściągany), Pobieraj równocześnie (ile jednocześnie plików pobieramy), Limit prędkości (powinno być ustawione na 0 lub dowolną dużą liczbę przekraczającą prędkość twojego łącza)?
5. Upewnij się, że ani ty, ani nikt inny - korzystający z tego samego routera (czyli wyjścia na świat) nie uruchamia jednocześnie usługi typu torrent - tego typu połączenie potrafią "zająć" całą przepustowośc łącza, pozostawiając innym połączeniom niewiele...
6. Problemy z prędkością mogą też winikać również ze słabego połączenia z tym serwisem (tzw. routing). Czy przy połączeniach z innymi serwisami też osiągasz słabe transfery? Czy prędkość zależy od pory dnia?

Współdzielenie konta teoretycznie nie powinno wpłynąć na prędkość transmisji (pod warunkiem, że inna osoba/komputer korzysta z innego adresu IP), lecz może spowodować blokadę tego konta przez serwis. Chyba, że serwis stosuje inną politykę - zamiast blokować konto stosuje ograniczenie prędkości... - choć raczej w większości przypadków stosują banowanie samego konta.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 01:53.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.