JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Go Back   JDownloader Community - Appwork GmbH > Pomoc w języku polskim > Dyskusja Ogólna
Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 07.03.2010, 13:32
Jacur
Guest
 
Posts: n/a
Default Rapideo i JDownloader

Witam,
zaczalem korzystac z Jdownloadera i jestem bardzo zadowolony. Wykupilem w serwisie rapideo kilka GB transferu tylko nie wiem jak to teraz polaczyc w JDownloaderze. Bo chce sobie wrzucic 40 partow wlasnie i zeby mi sciagalo z tego premium.
Szukalem w internecie ale nic nie moglem znalezc, na stronie rapideo tez nic, takze licze na Was.

Pozdrawiam
Reply With Quote
  #2  
Old 07.03.2010, 23:22
siwek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Linki na Rapideo są stałe, więc możesz ty z nich korzystać, ale możesz np. podać je znajomemu i on też sobie ściągnie, a kiedyś on może dać takie coś Tobie. Jeśli chodzi o ściąganie przez Jdownloadera to jest to bardzo proste. Na stronie Rapideo klikasz prawym przyciskiem myszy na napis przy linku "ściągaj" i wybierasz z menu kontekstowego "kopiuj adres odnośnika" albo klikasz na napis "Lista linków" pod tym linkiem który chcesz ściągnąć i zaznaczasz cały adres myszą a potem z menu wybierasz "kopiuj". Takie skopiowane linki wklejasz już do Jdownloadera - czyli standardowo Zbieracz linków->Dodaj adresy URL itp. Jak jeszcze czegoś nie zrozumiałeś to napisz.

Last edited by siwek; 07.03.2010 at 23:29.
Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 08:20.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.