JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Notices

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 12.08.2010, 13:59
Cziczaki
Guest
 
Posts: n/a
Default "Already a download in progress from your IP in progress"

A więc, jestem użytkownikiem JDownloader'a od kilku dni, wszystko działało normalnie, póki co pobierałem z rapidshare (bo na hotfile trzeba ręcznie wpisywać hasełko do pobierania, a szkoda bo program miał automatyzować pobieranie), ale wczoraj (11-08-2010r) pojawił mi się komunikat "Already a download in progress from your IP in progress", i to było bardzo dziwne, bo mam stały IP, niezmienny, ale mimo to pokazuje mi komunikat że moje IP już aktualnie pobiera, ale nie pobiera dokładnie nic.
Czytałem, że taki problem pojawił się też w 2009 roku, ale czy teraz jest to samo? W dziale news nic nie jest napisane że rapidshare ma problemy z serwerem.
Próbowałem również pobierać domyślnie z przeglądarki, ale tam po kliknięciu na przycisk "Free user" również mam komunikat, że już coś pobieram, myślałem, że przez noc problem przejdzie i dalej będę mógł pobierać z rapidshare, ale to nie rozwiązało problemu.
Czy ktoś też ma teraz taki problem? Czy problem sam przejdzie jak to było rok temu?
Proszę o pomoc.
Paweł.
Reply With Quote
  #2  
Old 13.08.2010, 01:06
siwek
Guest
 
Posts: n/a
Default

Mnie się to zdarzyło chyba ze dwa razy. To się dzieje jak coś przerwie pobieranie pliku. Normalnie wtedy za kilka minut adres IP powinien się zresetować i po parunastu minutach można już ściągać. Ale w tym przypadku coś się im zawiesza i nie resetuje IP i jest podane właśnie, że cały czas jest aktywne ściąganie. Mnie się to zawiesiło na całą dobę, więc nawet napisałem do Rapidshare, żeby zresetowali mi mój IP, ale mnie jakoś zbyli, a możliwość ściągania wróciła po ponad 20 godzinach. Musisz raczej czekać.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 21:16.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.