JDownloader Community - Appwork GmbH
 

Reply
 
Thread Tools Display Modes
  #1  
Old 21.08.2009, 18:27
sambor5
Guest
 
Posts: n/a
Default wyłączenie restartowania

witam. chcialem sie dowiedziec jak mozna calkowicie wylaczyc probe resetowania routera przez jDownloadera. IP po restarcie i tak sie nie zmienia a polaczenie z siecia jest przerywane.
wydaje mi sie ze wiem w czym jest problem. otoz u mnie wyglada to tak, ze mam neta z UPC pociagniety kablem antenowym (takim jak do telewizora) i kabel ten dochodzi o modemu ktory dostalem od nich (Scientific Atlanta EPC 2203) z tego modemu idzie kabel ethernetowy do mojego routera WiFi (D-Link DI-524) i dopiero z tego routera kablem ethernetowym do mojego kompa. w jDownloaderze ustawiam na restart D-Linka i chyba sie resetuje bo polaczenie jest przerywane ale nie zmienia to IP. trzebaby zresetowac ten modem od UPC i wtedy IP sie zmieni (po recznym restarcie sie zmienia). nie znam sie az tak dobrze na tych sprawach i nie wiem czy bezie sie dalo jakos ustawic w jDownloaderze zeby resetowal ten modem a nie router. prosze o pomoc.
z gory dziekuje.
sambor
Reply With Quote
  #2  
Old 19.09.2009, 11:51
djuzi
Guest
 
Posts: n/a
Default

Która wersja JD?

Tak na szybko: W pasku narzędzi jest taka ikona z dwoma strzałkami i kwadracikiem z ptaszkiem - trzeba na nią kliknąć, żeby była odznaczona (nie było ptaszka).
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off

Forum Jump

All times are GMT +2. The time now is 20:59.
Provided By AppWork GmbH | Privacy | Imprint
Parts of the Design are used from Kirsch designed by Andrew & Austin
Powered by vBulletin® Version 3.8.10 Beta 1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.