JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 13.06.2009, 23:58
kocior
Guest

Default Nie pobiera aktualizacji do wersji 0.6192

Ja zawsze pobieram ręcznie, ale nic to nie daje, ponieważ JDownloader nie chce ściągać najnowszej aktualizacji i tyle. Próbowałem też z samego katalogu plik jdupdate.jar, jednak również nic nie wskórałem. Kto pomoże?
Reply With Quote
Old 14.06.2009, 00:06
Gregrin
Guest

Quote:
Originally Posted by kocior View Post
Ja zawsze pobieram ręcznie, ale nic to nie daje, ponieważ JDownloader nie chce ściągać najnowszej aktualizacji i tyle. Próbowałem też z samego katalogu plik jdupdate.jar, jednak również nic nie wskórałem. Kto pomoże?
A co ci pisało ?? Ja zawsze sprawdzam czy w procesach nie mam javaw.exe albo java.exe (jeśli są to je wyłączam) i wtedy uruchamiam jdupdate.jar.
Reply With Quote
Old 14.06.2009, 00:07
siwek
Guest

U mnie druga z rzędu aktualizacja działa dobrze. miałem co prawda komunikat o 1 aktualizacji, ale pobrało się sporo rzeczy. Jak nie chce ci pobrać, to ściągnij z głównej strony wersję 6.111 i skopiuj do niej folder config.
Reply With Quote
Old 14.06.2009, 02:10
kocior
Guest

Dzięki za odpowiedzi! Na szczęście po którymś razie z rzędu nareszcie wszystko wróciło do normy, tzn. pobrałem aktualizację uruchamiając ją ręcznie. Było to jednak za ok. 7. podejściem.
Reply With Quote
Old 16.06.2009, 21:08
djuzi's Avatar
djuzi djuzi is offline
JD Polish Support (inactive)

Tak, niekiedy zdarzają się problemy z aktualizacją automatyczną. W niektórych przypadkach jedynym możliwym rozwiązaniem jest aktualizacja ręczna.
Reply With Quote
Old 17.06.2009, 00:34
siwek
Guest

Ja też wam proponuję zaznaczyć aktualizację ręczną. Już kilka razy miałem aktualizację, której nie było widac u aktualizacjach automatycznych. Dopiero po zaznaczeniu aktualizacji ręcznej ściągało zaktualizowane wtyczki. A ci którzy mieli automatyczną nie wiedzieli nawet że wyszły jakieś poprawki.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules