JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 13.11.2010, 16:23
chethin
Guest

Exclamation Anticaptcha hotfile ciddi bir sorun algılandı hatası ?

Genelde bu hata hotfilede meydana geliyor 3 4 recaptcha denemesi sonunda bu hata geliyor sitede son yayınlanan deneysel anticaptcha da yukledm genede duzelmedı sizdede bole bı sorun mevcutmu ne yapabılırz bide hotfileda ilk denemede tutmassa recaptcha 150 mbda kalmıs dosya geri sıfırlıyor bu captchdada ole bir sorun varmı bide ben onceki 2.f recaptch indirmıstım ustune bunu yuklesem bi sorun olurmu yksa jdown silip tekrarmı yuklemem gerekirmi? yardımcı olursanız sevınırm.

Last edited by chethin; 13.11.2010 at 16:27.
Reply With Quote
Old 14.11.2010, 10:37
Freeloader
Guest

önce güncelleme gerçekleştir, sitede yayınlanan yöntem hotfile için birkaç denemeden sonra takma birim hatası hatası veriyor. Antirecaptcha filerserve ile güzel çalışıyor.

bir dosya 150 MB de kalmışsa doğal olarak sıfırdan indirmeye başlar çünkü FRee usersınız hotfile freeuserlara sürdürme desteği vermiyor ve bunu daha önceden başka yerde açıkladım diye hatırlıyorum. Dosya neden 150 MB'de kalıyor???? ya internet bağlantınınıza problem var ya da siz durduruyorsunuz?

antirecaptcha bir captcha yöntemidir dosya sıfırlamaz.

hayır JDyi tekrar kurmanıza gerek yok recaptcha klasörünü silin ve yenisini koyun...
Reply With Quote
Old 14.11.2010, 13:16
chethin
Guest

mesela 200 mbda bitecek 150 mbda pc kapatıyorum yada modeme reset zamanı geliyor hotfile anticaptha algılamaya çalışıyor 1 kac deneme sonra tutarsa sıfırlanıyor :S
Reply With Quote
Old 14.11.2010, 13:22
Freeloader
Guest

200 MB olan dosya daha indmedn PC'yi kapatırsan tekrar indirmeye çalıştırdığında baştan başlar. Hotfile ücretsiz kullanıcılarına sürdürme desteği vermiyor. Dosya inerken modem resetlenemez.

Ancak ve ancak sürdürülebilen bir indirme varsa (iniyorsa) ve bekleyen diğer başka bir ikinci indirme yeni IP talep ediyorsa modem resetlenir. Bu da sadece JDownloader ayarlarındaki, tekrar bağlan sürüdürülebilen indirmeleri kesebilsin seçeneği seçiliyse gerçekleşir
Reply With Quote
Old 14.11.2010, 13:28
chethin
Guest

tekrar baglan sürdürülebilen indirmeleri gerçekleştirsn seçili degl faydalı degl sanırsam bide bu deneysel antirecaptcha sole yukledm daha once 2.f die bi yerden bulmustunuz antirecaptcha onu yuklemıstm ondan snra en son guncelleme yaptım daha sonra bu yeni cıkan deneysel antirecaptcha jd klasorunu dırek downloadern ıcıne atım tumune evet dedm bısı silmeden bi sorun olurmu sence ?
Reply With Quote
Old 14.11.2010, 13:46
Freeloader
Guest

hayır olmaz
Reply With Quote
Old 14.11.2010, 13:53
chethin
Guest

tekrar bağlan sürdürülebilen indirmeleri bide beklemedı tekrar baglanyeni indirmelerin başlamasına izin vermesin bu 2 seçeneği ne yapmak lazım yanlıs yapmıyımde linl yarı kesilip sıfırlanmasın 2snide işaretlemek gerekirmi ?
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules