JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 15.08.2010, 15:37
ewelina
Guest

Default Dzwiek kiedy JD chce kodu Captha - propozycja

Bardzo czesto czytam ksiazke lub robie cos innego niz patrzenie w ekran gdy dziala JD. Pojawia sie wtedy prosba o przepisanie kodu Captcha. Fajnie by bylo aby poza okienkiem ktorego nie moge oczywiscie usluszec bo czytam ksiazke byl dziwek "biip" czy jakis inny. Jak to zrobic?
Reply With Quote
Old 15.08.2010, 15:47
siwek
Guest

Jeszcze przy pierwszych wersjach Jdownloadera 0.3 była taka opcja, ale to ostatnio było 1.5-2 lata temu. Przy captcha słychać było dźwięk jakby telefonu, ale twórcy potem w następnych wersjach starali się tak zrobić, żeby wszystkie kody captcha były same automatycznie rozpoznawane przez program, i dlatego usunęli opcję dźwiękową, bo nie była już potrzebna. Niestety niedawno w serwisach pojawiła się nowa re-captcha, której żaden program nie można automatycznie rozpoznać i przeczytać. Dlatego też myślę, że ta opcja powiadamiania dźwiękowego powinna być przywrócona. Twórcy JD o tym wiedzą, ale z niewiadomych powodów tego nie robią.
Reply With Quote
Old 15.08.2010, 16:01
ewelina
Guest

dziekuje slicznie za szybka i fajna odpowiedz.
To przykre ze nie dodaja tak waznej funkcji. Teraz masa serwisow wymaga captcha :( a program faktycznie nie daje rady wiec na pewno warto to dodac.:outch:
teraz nawet jakbym miala kupic sobie jakies premium to bym musiala kilka bo juz nie kroluje RS jak kiedys. Na kilka mnie nie stac wiec kombinuje jak "przezyc" ale pobierania z captha jest bardzo trudne :( niestety
Reply With Quote
Old 21.08.2010, 21:05
george2002
Guest

Witam,
również już długo oczekuję na takową funkcję lub jeśli ktoś ma jakiś inny pomysł np podobno pod windowsem można coś zrobić że będzie dźwięk jak jakiekolwiek okno się pojawi ale czy pod linuxem również istnieje taka opcja ? używam puppy linux

Pozdrawiam
George2002
Reply With Quote
Old 24.08.2010, 00:51
george2002
Guest

Hmm czyli jak na razie nie ma takiej opcji w linuxie z tymi dzwiękami wyskakujących okienek ? może ktoś jednak ma jakiś pomysł / rozwiązanie ?
Reply With Quote
Old 31.08.2010, 22:40
crososster
Guest

Właśnie przed chwilą wpadłem na pomysł, żeby o to poprosić, a to już tu jest. Przydało by się - można wtedy odejść od komputera, ustawić głośność na full i się nie przejmować
Reply With Quote
Old 03.09.2010, 19:47
george2002
Guest

Heh może powinniśmy uderzać bezpośrednio na forum angielskim z prośbami - tam większe zainteresowanie i więcej luda
Reply With Quote
Old 13.09.2010, 19:26
george2002
Guest

Jak ktoś jeszcze nie zauważył to pojawiło się rozwiązanie problemów z dzwiękiem kiedy pojawi się okienko z prośbą o wpisanie kodu captcha - więcej info tutaj:http://board.jdownloader.org/showthr...435#post104435
niestety jeśli chodzi o linuxa - problem nadal nierozwiązany, ale kto wie - jak zawsze czas pokazuje, szkoda tylko że tak szybko leci
Reply With Quote
Old 06.10.2010, 01:48
george2002
Guest

tutaj murga-linux.com/puppy/viewtopic.php?t=60145 jak by był ktoś zainteresowany to wrzuciłem moje wypociny jak poradzić sobie z dźwiękiem kiedy okienko jdownloadera proszące o wpisanie kodu captcha wyskoczy w linuxie - działa rewelacyjnie - tylko na to konkretne okienko a nie na jakiekolwiek

Pozdrawiam
George2002
Reply With Quote
Old 16.05.2011, 20:47
Kwiryniusz
Guest

Quote:
Originally Posted by george2002 View Post
Jak ktoś jeszcze nie zauważył to pojawiło się rozwiązanie problemów z dzwiękiem kiedy pojawi się okienko z prośbą o wpisanie kodu captcha - więcej info tutaj:http://board.jdownloader.org/showthr...435#post104435
niestety jeśli chodzi o linuxa - problem nadal nierozwiązany, ale kto wie - jak zawsze czas pokazuje, szkoda tylko że tak szybko leci
A może cos po polsku na temat?
Na pewno nie tylko ja byłbym wdzięczny.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules