JDownloader Community - Appwork GmbH

Notices

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 16.03.2012, 15:25
maynak00's Avatar
maynak00 maynak00 is offline
JD Legend

Default adf.ly problem

iç içe adfly linkini JD atlıyor:
**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
> **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
> **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
log:
Spoiler:
------------------------ Thread: 16 -----------------------
16 16.03.2012 15:18:30 - FINER [java_downloader] -> load plugin: jd.plugins.decrypter.DecrypterForRedirectServicesWithoutDirectRedirects

------------------------ Thread: 15 -----------------------
15 16.03.2012 15:18:32 - INFO [java_downloader] -> Deepdecrypt depths: 2
15 16.03.2012 15:18:33 - INFO [java_downloader] -> Deepdecrypt depths: 3

------------------------ Thread: 17 -----------------------
17 16.03.2012 15:18:34 - FINER [java_downloader] -> Checking for available updates

------------------------ Thread: 18 -----------------------
18 16.03.2012 15:18:38 - SEVERE [java_downloader] -> Webupdater offline or nothing to update

------------------------ Thread: 19 -----------------------
19 16.03.2012 15:19:10 - INFO [java_downloader] -> Deepdecrypt depths: 2

Last edited by maynak00; 17.03.2012 at 00:04.
Reply With Quote
Old 16.03.2012, 21:43
drbits's Avatar
drbits drbits is offline
JD English Support (inactive)

Default Lütfen daha fazla bilgi kaynağı

Lütfen daha fazla bilgi kaynağı
Lütfen en az 3 bağlantıları başarısız sağlayın.
Günlüğü sağlar, değil bir parçası.
Yanıt vermeden önce kuralları okuyun.

Please supply more information.
Please supply at least 3 links that fail.
Provide the entire log, not a scrap.
Read the rules before responding.
Reply With Quote
Old 16.03.2012, 22:11
pspzockerscene's Avatar
pspzockerscene pspzockerscene is offline
Community Manager

Added errorhandling for offline adf.ly links.
(Wait for the next update!)

GreeZ pspzockerscene

Erste Schritte & Tutorials || JDownloader 2 Setup Download
Spoiler:

A users' JD crashes and the first thing to ask is:
Quote:
Originally Posted by Jiaz View Post
Do you have Nero installed?
Reply With Quote
Old 17.03.2012, 00:10
maynak00's Avatar
JD Legend

Quote:
Originally Posted by pspzockerscene View Post
Added errorhandling for offline adf.ly links.
(Wait for the next update!)

GreeZ pspzockerscene
its not offline.check first link please in the web browser. (5sec+5sec need =>mediafire link)
TR:link web tarayıcıda sorunsuz fakat JD link yakalayıcı bomboş kalıyor.LOG ALL ayarlı olmasına rağmen pek işe yarar bilgi yoktu. Fazla link de bulamadım.bulursam eklerim.
Reply With Quote
Old 17.03.2012, 02:55
Freeloader
Guest

verdigin link offline dı PSP de bunun icin error handling ekledi maynak
Reply With Quote
Old 17.03.2012, 14:23
pspzockerscene's Avatar
Community Manager

Fixed, wait for the next update!

GreeZ pspzockerscene

Spoiler:

Quote:
Reply With Quote
Old 17.03.2012, 18:27
maynak00's Avatar
JD Legend

Freeloader, link aktif sadece 2tane iç içe geçirilmiş.offline olsa o 2. adfly linkiyle mediafire linklerine nasıl ulaştım (linkler yönlendirmenin ardından açılıyor--
ÖZET:5sn bekle>yönlendirici>diğer adfly linki>5sn bekle>yönlendirici>mediafire linki)

ulaşılan link:**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
01_Verano.m4a --9.51MB
mediainfo:
Spoiler:
General
Complete name : D:\JD6\01_Verano.m4a
Format : MPEG-4
Format profile : Apple audio with iTunes info
Codec ID : M4A
File size : 9.51 MiB
Duration : 4mn 34s
Overall bit rate mode : Variable
Overall bit rate : 290 Kbps
Album : Verano (feat. Austin Leeds) - Single
Album/Performer : Paul van Dyk
Part/Position : 1
Part/Total : 1
Track name : Verano
Track name/Position : 1
Track name/Total : 1
Performer : Paul van Dyk
Genre : Electronic
Recorded date : UTC 2012-03-06 08:00:00
Tagged date : UTC 2012-03-08 17:24:42
Copyright : ℗ 2012 VANDIT
Cover : Yes
apID : <HIDDEN>
cnID : 508022235
rtng : 0
atID : 6505474
plID : 508022217
geID : 7
sfID : 143441
akID : 0
stik : 1
purd : 2012-03-08 08:18:31
xid : TuneCore:isrc:DEQ691200004
flvr : 2:256
iTunMOVI : <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?> / <!DOCTYPE plist PUBLIC "-//Apple//DTD PLIST 1.0//EN" "**External links are only visible to Support Staff**> / <plist version="1.0"> / <dict> / <key>asset-info</key> / <dict> / <key>file-size</key> / <integer>9976973</integer> / <key>flavor</key> / <string>2:256</string> / </dict> / </dict> / </plist>

Audio
ID : 1
Format : AAC
Format/Info : Advanced Audio Codec
Format profile : LC
Codec ID : 40
Duration : 4mn 34s
Bit rate mode : Variable
Bit rate : 273 Kbps
Nominal bit rate : 256 Kbps
Maximum bit rate : 304 Kbps
Channel(s) : 2 channels
Channel positions : Front: L R
Sampling rate : 44.1 KHz
Compression mode : Lossy
Stream size : 8.94 MiB (94%)
Language : English
Tagged date : UTC 2012-03-08 17:24:42
Reply With Quote
Old 17.03.2012, 21:35
Freeloader
Guest

ilk verdigin link offline dı, sonra degistirmissin. Konuyu acarken verdigin ilk linkten bahsediyorum pspye de o denk geldi. Neyse sanırım sorun düzeldi. Güncellemeyi bekle. Hala düzelmezse haber ver.
Reply With Quote
Old 18.03.2012, 13:25
maynak00's Avatar
JD Legend

birkaç örnek link daha.adflyla dolaylı olarak bağlantılı.

örnek1:**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**
bunu link yakalayıcıya ekliyorum.çözerken önce tinypaste.com ardından agaleradodownload.com yazıyor.ardından liste bomboş kalıyor.
sırayla **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff** ardından> **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff** ardından> **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff** (elle 4 aşamada oluyor)

örnek2:**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff** >>>> **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff** >>>> **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff** >>>> **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

örnek3:**External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff** >>>> **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff** >>>> **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff** >>>> **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

şunu sorayım.tinypaste sayfasında linklerden önce yazı girilmiş.bu sorun oluyor mu?
Reply With Quote
Old 18.03.2012, 15:02
pspzockerscene's Avatar
Community Manager

@Freeloader
There is also a mediafire plugin problem so they mediafire links are displayed as offline even though they're online.
Bugtracker ticket for that:

GreeZ pspzockerscene

Spoiler:

Quote:
Reply With Quote
Old 18.03.2012, 15:57
Freeloader
Guest

Mediafire da problem oldugundan media linkleri offline görünğyormus onun icin de update gelecek. Tinypaste bende calısıyor . Güncellemleri bekle hala calısmazsa haber ver. Ek olarak hangi sürümle denedin bunları?
Reply With Quote
Old 18.03.2012, 18:08
maynak00's Avatar
JD Legend

nightly 16103te denemiştim--Tnypst.class Revision: 15425
stable 0.9.581de şimdi denedim--Tnypst.class Revision: 15425.tinypaste linklerini kopyaladım.liste bomboş.logda da bilgi yok.

web tarayıcıda adf.ly linklerinden skipe tıklayıp mediafirea geçişlerde mediafire kırık link sayfasına yönlendirme yaptığına şahit olmuştum(skipe sağ tıklayıp doğru mediafire linki alınabiliyordu.).şimdiyse sağ tıklamayla olmuyor.illaki yönlendirme yaparak gidiyor.ama artık kırık link sayfasına yönlendirmiyor.

stableda da sharebeast linkini veren **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff** linkinde decrypt-agaleradodownload.com :/ 6NhGS yazarak çözmeye çalışıyor.sorunsuz olarak link yakalayıcıda yakalanıyor.
bunu bazen yakalıyor bazen yakalamıyor **External links are only visible to Support Staff****External links are only visible to Support Staff**

mediafire linklerini direkt eklerken(şifreliler dahil) sorun yaşamadım(iki sürümde de)(sadece sorun geç çözmesi. JD 4sn geri sayım yapıyor .film indirdiğim site jumbofilestan da link veriyor.orda hız daha sabit ve indirmeler çabuk başlıyor.jumbofiles şuan sorunlu, güncellemenin yayınlanmasını bekliyorum)

Last edited by maynak00; 18.03.2012 at 18:16.
Reply With Quote
Old 19.03.2012, 17:53
Freeloader
Guest

alpha ile denedin mi ? Bizim icin önemli olan alpha. Öne su güncelleme yayınlansın ondan sonra tekrar haber ver bana.
Reply With Quote
Old 20.03.2012, 21:01
maynak00's Avatar
JD Legend

-alphayla denemedim.
bendeki alpha nasıl birşey anlamadım.şu mesajdakiyle> http://board.jdownloader.org/showthr...360#post197360
bendeki uyuşmuyor.ayrıca dili ingilizceden başka dil seçemiyorum.tema değiştirebileceğim yer yok.Eclipse ile kullandığımız farklı bir alpha mı?
Eclipseyle problemlerim olmuştu önceki kullanımımda(resimlerin bazıları gözükmüyordu.elle güncellemeyle düzelmiyordu.)-Eclipseyi önereceksen hangi jdkyı kurayım.javayı eclipsenin klasörüne ne şekilde ekleyeyim.

-ayrıca şunu sorayım.eclipse kayıt defterinde, application data vs. yerlerde kalıntı bırakıyor mu? kalıntıları temizlenebiliyorsa sistemden komple temizleyip kurmayı deneyebilirim.

EDIT:alpha 16116(updater.jar ile yeni güncelledim)da iç içe adfly linkleri yakalanıyor.tinypaste linkleri de aynı şekilde yakalanıyor (bekleme süreleri uzun sadece)(embeduploaddaki linkler de ayrışıyor)-alphayla sorun yok gibi.

DJAlexxstyle daki alpha:
Spoiler:

bendeki alpha:
Spoiler:

Last edited by maynak00; 20.03.2012 at 21:59.
Reply With Quote
Old 20.03.2012, 21:09
pspzockerscene's Avatar
Community Manager

The mediafire bug was fixed by Jiaz, wait for the next update!
---
Updates are usually released every 7-14 days.
You can check if updates have been released by comparing the date of the last released update on our changelog with the current date.
Please note that only Jiaz and coalado can release updates!
When a plugin is fixed you always have to wait for the fix to get released!

GreeZ pspzockerscene

Spoiler:

Quote:
Reply With Quote
Old 20.03.2012, 22:05
maynak00's Avatar
JD Legend

thanks pspzockerscene
no problem with alpha
Reply With Quote
Old 21.03.2012, 13:46
Freeloader
Guest

Quote:
Originally Posted by maynak00 View Post
-alphayla denemedim.
bendeki alpha nasıl birşey anlamadım.şu mesajdakiyle> http://board.jdownloader.org/showthr...360#post197360
bendeki uyuşmuyor.ayrıca dili ingilizceden başka dil seçemiyorum.tema değiştirebileceğim yer yok.Eclipse ile kullandığımız farklı bir alpha mı?
Eclipseyle problemlerim olmuştu önceki kullanımımda(resimlerin bazıları gözükmüyordu.elle güncellemeyle düzelmiyordu.)-Eclipseyi önereceksen hangi jdkyı kurayım.javayı eclipsenin klasörüne ne şekilde ekleyeyim.

-ayrıca şunu sorayım.eclipse kayıt defterinde, application data vs. yerlerde kalıntı bırakıyor mu? kalıntıları temizlenebiliyorsa sistemden komple temizleyip kurmayı deneyebilirim.

EDIT:alpha 16116(updater.jar ile yeni güncelledim)da iç içe adfly linkleri yakalanıyor.tinypaste linkleri de aynı şekilde yakalanıyor (bekleme süreleri uzun sadece)(embeduploaddaki linkler de ayrışıyor)-alphayla sorun yok gibi.

DJAlexxstyle daki alpha:
Spoiler:

bendeki alpha:
Spoiler:
Hersey önce bilgisayarlarda kodlanır daha sonra yapılan degisiklikler herkesin erisebilecegi bir havuza yüklenir gönderilir (kısasacsı sunucya yüklenir).

proje üzerinde calısmak isteyenler bu havuzdan projeleri (kodları indirir) > Bunu eclipse ile daha kolay bicimde yapabilirler cünkü eclipse kendi icerisnde proje yükleme seceneklerini kolay bicmde sunuyor

Proje yüklendikten sonra da bilgisayarda calısma alanı olsuturulur ve JD projesi eclipse icerisinden yürütülür.

Toplam 5 proje var ve hepsi birbiryle baglantılı calısıyor , Projeyi eclipseden calıstırabilmen icin su anda java 7 kullanmalısın > JDK ya da JRE 7. Ayrıca iki farklı java sürümünü sistemine yüklersen , sisteme hangi java sürmünü kullanmak istedigini belirtmelisin, yoksa sistem eski bir java sürümünü kullanmaya kalkabilir.

Alpha sürüm ana projenin birkac gün ya da birkac saat gerisinde olabilir, dedigim gibi proje önce eclipse türü programlarla yüklenir, sonra da alpha (beta , stable sürüm) build biciminde compile edilir.

Eclipse yüklendiginde kırıntı bırakıyor sanırım cünkü bir ara eski bir eclipse sürümünü kurmadan calıstırmaya kalktım ve calısmadı.

Artık alpha build elinde oldugundan eclipse ile ugrasma, eger kodlama yapcaksan ve katkıda bulunacaksan eclipse kullan.

Son olarak projeyi eclipse icerisinden calıstırırsan kesinlikle güncelleme almayacaksın. Cünkü JD eski stable sürümün sunuclarından alıyor bu güncellemeleri, ve dogal olarak bu da projeyi hasara ugratıyor.

Resimlerin gözükmemsi büyük ihtimalle projeyi hatalı kurmandan kaynaklanıyor.

Sana URL göndermistim adım adım uygularsan problem cıkmadan ecplipse icerisinden projeyi yürütebilirsin. Ben birkac aydır eclipse kullanmıyorum projelerde degisiklik olduysa verdigim URLden her türlü bilgiye ulasabilirsin.

Last edited by Freeloader; 21.03.2012 at 13:49.
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules