JDownloader Community - Appwork GmbH

Reply

Thread Tools Display Modes
Old 17.04.2011, 19:22
zezemeral
Guest

pardon yanlış resmi koydum şu olacaktıClick image for larger version

Name:	günlük hatası.jpg
Views:	247
Size:	176.8 KB
ID:	2389
Reply With Quote
Old 17.04.2011, 19:23
Freeloader
Guest

jdownloader ana penceresinde hakkında seçeneği var tepede sağda ordan günlük seçeneğini bulabilirsin, verdiğim link eski ilerde güncellicem.
Reply With Quote
Old 17.04.2011, 20:13
zezemeral
Guest

tamam dediğin gibi yaptım günlüğüde oluşturdum.günlüğü karşıya yükle linkine bastım.beni siteye yönlendirdi.dediğin gibi çıkan linke tıkadım ama hata veriyor.benmi beceremiyorum bu işi..günlüğü farklı kaydet tuşuyla kaydettim onu göndersem sana olurmu?[ATTACH]error.png[/ATTACH]
Attached Images
File Type: png this page.png (78.3 KB, 258 views)
Reply With Quote
Old 17.04.2011, 23:19
Freeloader
Guest

resim syaesinde günlük elimde, yarın ilgilencem konuyla. Bana url adresini yollaman yeterli, o resimdeki adres gerekiyordu bana.. Günlükler sizin güvenliğiniz için normal kullanıcılara kapalıdır. Günlüklerde bazen kullanıcılara ait özel bilgiler olabiliyor ve bunları herksin görmesine gerek yok

Last edited by Freeloader; 17.04.2011 at 23:21.
Reply With Quote
Old 17.04.2011, 23:32
zezemeral
Guest

teşekkürler unutmuştum=D
Reply With Quote
Old 18.04.2011, 14:06
Freeloader
Guest

@zezemeral bu ilk defa rastalamdığmız bir JDownloader hatası.. Problemin ne java ile ilgisi var ne de virüs programıyla tamamen JD ile ilgili bir problem.

Önce maks bağlantı sayısını 1 yap maks indirme sayısı ile karıştırma maks bağlantıyı

Daha sonra dosyalara sağ tıkla ve sıfırla de ve indirmeleri yeniden başlat
Reply With Quote
Old 19.04.2011, 17:52
zezemeral
Guest

şu an dediklerini yapıyorum indirmeleri yeniden başlattım..sonucunu haber veririm teşekkürler şimdiden..=)
Reply With Quote
Old 20.04.2011, 19:08
zezemeral
Guest

hiç bir değişiklik yok yine aynı tas aynı hamam gerçekten ne olduğunu bir türlü anlayamıyorum..dediğin herşeyi yaptım ama olmuyor buda yine sorunun resmihhh.png
Reply With Quote
Old 20.04.2011, 19:28
Freeloader
Guest

bu ekibin çözeceği bir problem, dediğim gibi milyonda 1 karşılaştığımız birşey bu ve malesef seni bulmuş. Fakat bir yandan iyi oldu çünkü bu sayede problem oldğunu öğrendik.

JDownloader nightly sürümünü deneyebilir misin ? ve problem o sürümde devam ediyor mu kontrol edebilir misin?
Reply With Quote
Old 22.04.2011, 18:58
zezemeral
Guest

ya anlamadım yani bunun bir çözümü yokmu jdownloaderi artık kullanamayacakmıyım..ayrıca dediğin nightly sürümünün sağlıklı bir linkini bulup indiremedim acaba sende varsa bana gönderebilirmisin.ilginç birşey keşfettim bu arada nightly sürümünü indirmeyi denerken normal indirmelerim de son anda duruyor(jdownloadersız).acaba internet bağlantımla alakalı bir şey olabilirmi?
Reply With Quote
Old 22.04.2011, 20:01
zezemeral
Guest

interneti arayıp sordum bir sorun bulamadılar ama sadece jdownloader dan değil normal programsız indirmedede son anda indirme duruyor...böyle bir sorunu nasıl çözeceğim ben
Reply With Quote
Old 22.04.2011, 22:28
Freeloader
Guest

Quote:
Originally Posted by zezemeral View Post
interneti arayıp sordum bir sorun bulamadılar ama sadece jdownloader dan değil normal programsız indirmedede son anda indirme duruyor...böyle bir sorunu nasıl çözeceğim ben

Zezemeral JDownloader sohbet kanalına uğra ve beni bekle orada 24saat sohbette olmuyorum fakat genelde oradyım. Eğer uğrarsan uzaktan bağlantı (teamviewer ile) daha kolay yardımcı olabilirim.

Ayrıca JDownloader'ı nightly sürümüne güncellemeni sağlayacak bir bat dosyası ekledim eklenti olarak.

Bat dosyasını JDOwnloader ana dizinine atıyorsun ve çalıştırıyorsun > sonra güncellemeleri alıyorsun ve JD nightly sürüümü olarak başlatılıyor..

..............

Ayrıca diğer indirmelerde de bağlantı gidiyor demişsin ? Emin misin? SOhebete uğra bu tip problemler telefonla halledilmez kolay kolay, şuna bende bir bakayım yakından, imzamdaki sohbet linkinden sohbet kanalına ulşabilirsin.
Attached Files
File Type: rar windows_nightly.rar (121 Bytes, 208 views)
Reply With Quote
Old 23.04.2011, 17:56
zezemeral
Guest

teşekkürler ama hiçbirine gerek kalmadı.jdownloaderde değilmiş sorun.tüm gece bayağı uğraştım ama buldum sorunu.dediğim gibi sadece jdownloaderde değilmiş sorun genel indirmelerde bile örneğin bir altyazı indirmesinde bile indirme son saniyede duruyordu.son saniyede durduğunda bilgisayarın alt kısmında internet bağlantısının üzerinde bir göz işareti farkettim ve oraya tıkladım bir anda indirmeye başldı.sonrada biraz daha araştırma yapınca modem değişikliğini bir denemem gerektiğini düşünüp eski modemimi kurdum gerekli ayarları yaptım ve tadaaaa sorunsuz herşey çalışıyor.sizide yordum kusura bakmayın ama sorun çözüldü...oh ya şöyle rahat rahat jdownloaderde indirme yapabilirim artık nasıl özledim keretayı=))
Reply With Quote
Old 23.04.2011, 18:48
Freeloader
Guest

hehehehe :D, iyi sevindim.. problem modemdeymiş yani... evet başka bir yerde bununla ilgili bir proble okudum, modemi değiştirince problemin düzeldiğini yazmış kullanıcı. Fakat modemdeki asıl problem ne onu öğrenmek lazım.

Aklıma sadece kiralama süreleri geliyor , fakat PC'ye sabit Ip atandığında kiralama süreleri geçerli olmamalı.

JDownloader bu problemi de kendisiyle alakalımış gibi gösteriyor

Neyse indirme sistemi değişeceği için bu okadar da önemli değil zaten (şimdilik).

Görüşürüz, iyi indirmeler
Reply With Quote
Old 24.04.2011, 13:02
zezemeral
Guest

Sadece modemi değiştirmekle bitmiyor sorum firewall güncellemesini yapmanız lazım yanlış bilgi vermiş gibi olmayayım
Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules